فهرست این مقاله

آینه مشکی دیواری

تولید انواع آینه مشکی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند        0912823524202188621912

 

آینه مشکی دیواری

 

آینه مشکی دیواری

آینه های مشکی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح آینه های رنگی محسوب می شود که در در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه مشکی دیواری و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های مشکی در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مشکی دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مشکی دیواری – قاب فلزی

در این طرح از آینه های دیواری یک قاب فلزی دور آینه قرار خواهدت گرفت ، این نوع قاب ها به سه دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ف قابل آبکاری شده و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل بسیار زیباتر به نظر می رسد .

 

آینه مشکی دیواری – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های گرد قاب استیل یگی از جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو در دنیا محسوب می شود که به طوری که حتی در مجله THE BEST نیز به عوان برترین طرح آینه دکوراتیو معرقی شده است .

 

آینه مشکی دیواری – قدی 

آینه های قدی قاب فلزی بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های مشکی محسوب می شود که در ابعاد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، آینه های قدی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی دیواری – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی دیواری – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دیواری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشنت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه مشکی دیواری - اینستاگرام

 

آینه مشکی دیواری - واتساپ

 

 

 

جهت سفارش آینه مشکی دیواری به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه مشکی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مشکی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مشکی دیواری در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مشکی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند