فهرست این مقاله

آینه مشکی سالن پذیرایی

تولید انواع آینه مشکی سالن پذیرایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه مشکی سالن پذیرایی

 

 

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه های مشکی در بین آینه های رنگی تولید شده در صنعت شیشه جذاب ترین و شیک ترین طرح آینه دکوراتیو محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن به کرات مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله به بررسی انواع آینه مشکی سالن پذیرایی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه مشکی سالن پذیرایی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه مشکی سالن پذیرایی – لوزی 

آینه کاری لوزی در بین آینه کاری های مختلف روی دیوار محبوب ترین طرح به شمار می رود که ساختار آن به گونه ای است که تعدادی تایل آینه لوزی رنگی طبق طرح مشخصی کنار یکدیگر روی دیوار قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی سالن پذیرایی – قاب فلزی 

در این طرح یک قاب فلزی رنگی دور آینه قرار می گیرد این نوع قاب ها به سه دسته ی قاب فلزی رنگ کوره ای ، قاب آیکاری شده رنگی و قاب استیل تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب استیل پرفروش ترین طرح قاب محسوب می شود .

 

آینه مشکی سالن پذیرایی – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های مشکی بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه مشکی سالن پذیرایی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های مشکی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه مشکی سالن پذیرایی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مشکی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت ، آینه های بک لایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

آینه مشکی سالن پذیرایی - اینستاگرام

 

آینه مشکی سالن پذیرایی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه مشکی سالن پذیرایی به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه مشکی سالن پذیرایی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه مشکی سالن پذیرایی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه مشکی دیواری

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

آینه مشکی سالن پذیرایی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه مشکی سالن پذیرایی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند