فهرست این مقاله

آینه موزیکال

تولید انواع آینه موزیکال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

آینه موزیکال

 

آینه موزیکال

آینه های هوشمند همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جدیدترین و جذاب ترین طرح آینه های مدرن محسوب می شود که امروزه در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های صفحه نمایش دار با پخش موسیقی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی ان ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه موزیکال – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های هوشمند که با تاچ کررن قسمت تعیین شده روی آینه موزیک اجرا شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت موزیک قطع خواهد شد ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه موزیکال – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه موزیکال – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلای و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضایس داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه موزیکال – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه موزیکال – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های هوشمند بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه موزیکال – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های هوشمند اجرا شده که از ترکیب آینه های بلوتوثی و آینه های بک لایت تشکیل شده است این نوع آینه ها فقط در سالن های زیبایی بزرگ بکار می رود .

 

آینه موزیکال - اینستاگرام

 

آینه موزیکال - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه موزیکال را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه موزیکال و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه موزیکال

آینه موزیکال

آینه موزیکال

آینه موزیکال

آینه موزیکال

آینه موزیکال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند