فهرست این مقاله

آینه نانو

تولید انواع آینه نانو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

آینه نانو

 

آینه نانو

آینه های مدرن در طرح های بسیار مختلفی تولید شده است که هر یک از آن ها در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن هوشمند و ویژگی های ان ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه نانو – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه نانو – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های مدرن که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه نانو – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه نانو – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های هوشمند بدون تردید آینه های قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 200 سانتی متر تولید شده در حالی که در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه نانو – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های ترکیبی بک لایت و چراغ دار تولید می شود این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه نانو - اینستاگرام

 

آینه نانو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه نانو به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه نانو

آینه نانو

آینه نانو

آینه نانو

آینه نانو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های مدرن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند