فهرست این مقاله

آینه های دیواری

تولید انواع آینه های دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                 ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه های دیواری

 

آینه های دیواری

به طور کلی آینه های دکوراتیو در طرح های متنوعی اجرا می شود که متداول ترین آن نصب روی دیوار است ، این نوع آینه ها با نام هایی چون آینه روی دیوار و آینه ایستاده نیز شناخته شده می باشد در این مقاله به بررسی انواع آینه های دیواری و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه دیواری در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های دیواری بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهذه ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه های دیواری – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه دیواری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه های دیواری – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه دیواری که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع أینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه های دیواری – قاب استیل

در این طرح از آینه دیواری یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه های دیواری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین صورت از دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه های دیواری – قاب چوبی

رایج ترین طرح آینه دیواری که به سه دسته ی قاب پی وی سی ، قاب ام دی اف و قاب چوبی تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی بسیار زیباتر به نظر می رسد در پروژه های لاکچری از این نوع قاب ها کار می رود ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه های دیواری – متحرک 

با تولید آینه دیواری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابحایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دیواری متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

آینه های دیواری - اینستاگرام

 

آینه های دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه های دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه های دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه های دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

آینه های دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند