فهرست این مقاله

آینه هوشمند اتاق پرو

تولید انواع آینه هوشمند ورزشی در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

آینه هوشمند ورزشی

 

آینه هوشمند ورزشی

آینه هایی که با نام آینه اسمارت شناخته شده است از ویژگی های مختلفی مانند تاچ بودن ، سرعت بسیار بالا ، و صفحه نمایش برخوردار است که امروزه در کشورهای اروپایی به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی بکار می رود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت می پردازیم .

صنالیع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند ورزشی – بلوتوثی 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند ورزشی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند ورزشی – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های اسمارت که با نام آینه قدی شناخته شده است این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه هوشمند ورزشی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های اسمارت که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند ورزشی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دوطرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند ورزشی - اینستاگرام

 

آینه هوشمند ورزشی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسنان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند ورزشی

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهدگرفت .

 

 

آینه هوشمند ورزشی

آینه هوشمند ورزشی

آینه هوشمند ورزشی

آینه هوشمند ورزشی

آینه هوشمند ورزشی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های باشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند