فهرست این مقاله

آینه هوشمند اتاق پرو

تولید انواع آینه هوشمند اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              0912823524202188621912

 

آینه هوشمند اتاق پرو

 

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه های اتاق پرو مهم ترین قسمت چیرمان یک پرو لباس محسوب می شود چرا که اغلب افراد زمانی لباس مورد نظر را خرید می کنند که در آینه ای فروشگاه خود را آراسته تصور کنند ، یکی از جدیدترین طرح های آینه پرو با نام آینه هوشمند اتاق پرو شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های هوشمند اتاق پرو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – لمسی

طرح جدیدی از آینه های هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های هوشمند که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسییکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه هوشمند اتاق پرو در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی باید از آینه های هوشمند مدرن دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – کریستال 

آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد ، آینه های کریستال در واقع میزان سبزی بسیار کمتری نسب به سایر آینه های هوشمند دارند به طوری که از لبه ها کاملا شفاف مشاهده می شوند .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

 

آینه هوشمند اتاق پرو – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه هوشمند اتاق پرو متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند اتاق پرو – 2022 

در این طرح از آینه های هوشمند اتاق پرو شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند اتاق پرو

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند اتاق پرو و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از آینه هوشمند اتاق پرو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه های اتاق پرو

آینه هوشمند آرایشگاه

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند اتاق پرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند اتاق پرو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند