فهرست این مقاله

آینه هوشمند حمام

تولید انواع آینه هوشمند حمام در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

 

آینه هوشمند حمام

 

آینه هوشمند حمام

آینه های اسمارت هامنطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح آینه های دکوراتیو در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که به کرات در طراحی دکوراسیون داخلی حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت مانیتوردار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند حمام – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارت است .

 

آینه هوشمند حمام – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روش آینه در حمام بهتر است که از آینه های ضد بخار برای این قسمت استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه هوشمند حمام – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای منشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند حمام – کریستال 

آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

آینه هوشمند حمام – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های حمام دو طرفه بکار می رود بدنی شکل از هر دو طرف آینه استفاده خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند حمام - اینستاگرام

 

آینه هوشمند حمام - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند حمام به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند حمام و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

آینه هوشمند حمام

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند حمام در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند