فهرست این مقاله

آینه هوشمند خانه

تولید آینه هوشمند خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

آینه هوشمند خانه

 

آینه هوشمند خانه

تولید آینه های جدید در صنعت شیشه روز به روز در حال گسترش است به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان یک آینه خاص تولید شده است ، یکی جدیدترین طرح های آینه با نام آینه هوشمند خانه شناخته می شود که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند خانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه هوشمند خانه به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست خواهد شد در نهایت با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه هوشمند خانه – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند خانه – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند خانه – ضد بخار 

برای سرویس بهداشتی به ویژه حمام نوعی از آینه های هوشمند بک لایت تولید شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد ، بدین شکل هنگام پخش بخار داخل حمام نیز می توان براحتی از آینه استفاده کرد .

 

آینه هوشمند خانه – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر کوچک پشت آینه قرار دارد و از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود در این صورت موزیک و ویدئو مورد نظر خود را می تواند پخش نمایید ، آینه هوشمند خانه صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و هلند به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند خانه – رنگی 

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های هوشمند استفاده کرد ، به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن از رنگ سفید تشکیل شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

آینه هوشمند خانه – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

آینه هوشمند خانه – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن و باب اسفنجی روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های کودک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند خانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل طلایی و نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند خانه – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ،در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند خانه - اینستاگرام

 

آینه هوشمند خانه - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند خانه

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند خانه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند خانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند خانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند اتاق پرو

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند خانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند خانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند