فهرست این مقاله

آینه هوشمند دیواری

تولید انواع آینه هوشمند دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0218862191209128235242 

 

 

آینه هوشمند دیواری

 

آینه هوشمند

آینه های اسمارت جدیدترین طرح آینه های تولید شده در صتعت شیشه محسوب می شود که امروزه در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بلوتوثی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت ننمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند دیواری – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده و با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند دیواری – بلوتوثی

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند دیواری – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه هوشمند دیواری – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از ساختمان استفاده کرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های ضد بخار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند دیواری – دو طرفه

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد .

 

آینه هوشمند دیواری – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های اسمارت اجرا شده که از ترکیب آینه های بک لایت و بلوتوثی تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری هوشمند نیز شناخته شده می باشد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تجت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه هوشمند دیواری - اینستاگرام

 

آینه هوشمند دیواری - واتساپ

 

 

 

از طریق زیر می توان آینه هوشمند دیواری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209212140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند خانه

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

آینه هوشمند دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اسمارت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند