فهرست این مقاله

آینه هوشمند روشویی

تولید انواع آینه هوشمند روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

آینه هوشمند روشویی

 

آینه هوشمند روشویی

در سالهای گذشته از آینه های با قاب پی وی سی به عنوان آینه روشویی استفاده می شد تا اینکه آینه های بک لایت و هوشمند تولید شد ، آینه هوشمند روشویی با نام های آینه بک لایت روشویی و آینه نور مخفی روشویی نیز شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند بک لایت روشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivadncom@ مراجعه نمایید .

 

فرآیند تولید آینه هوشمند روشویی – لمسی

طرح جدیدی از آینه ای هوشمند که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند روشویی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه هوشمند روشویی – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های هوشمند روشویی با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید این نوع آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند روشویی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آینه محو خواهد شد .

 

آینه هوشمند روشویی –  حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های هوشمند حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه هوشمند روشویی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه  یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود برین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه هوشمند روشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه هوشمند روشویی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده و طرح دار است به همنی دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های لوکس و خاصی استفاده می کنند .

 

آینه هوشمند روشویی – پایه دار 

در این طرح از آینه های هوشمند یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوریکه آینه را می توان در وسط سرویس نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس های بهداشتی استفاده می شود .

 

آینه هوشمند روشویی – کودک 

برای سرویس های بهداشتی جدید کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و سوباسا روی آینه حکاکی خواهد شد .

 

آینه هوشمند روشویی – دخترانه 

برای سرویس بهداشتی دخترانه نوعی از آینه بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری مانند آنجلینا جولی روی آینه حکاکی خواهد شد و فریم صورتی یا سفید دور آینه قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند روشویی – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه هوشمند روشویی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های هوشمند دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند روشویی – کریستال 

به طور کلی آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه هوشمند روشویی – بی نهایت

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، اینه های بی نهایت در واقع یک آینه دکوراتیو محسوب می شود به همین دلیل این نوع آینه ها در پروژه های خاصو لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند روشویی – متحرک 

با تولید آینه های روشویی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه هوشمند روشویی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند روشویی 2022 

در این طرح از آینه های هوشمند شاهد ترکیب آینه های بک لایت و آینه های هالیوودی خواهید بود به همین دلیل با نام آینه 2022 شناخته شده است این نوع آینه ها در کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی اجرا خواهد شد ، آینه های 2022 فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

آینه هوشمند روشویی - اینستاگرام

 

آینه هوشمند روشویی - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه هوشمند روشویی 

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند روشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند روشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند روشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

قیمت آینه روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

آینه هوشمند روشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه هوشمند روشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند