فهرست این مقاله

آینه هوشمند سخنگو

تولید انواع آینه هوشمند سخنگو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه هوشمند سخنگو

 

آینه هوشمند سخنگو

آینه های صفحه نمایش دار بلوتوثی در جدیدترین مقاله های طراحی دکوراسیون که با نام the best design شناخته شده است جذاب ترین نوع آینه های بلوتوثی معرفی شد ، این نوع آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های بلوتوثیمی پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اواین نمایندگی آینه های بلوتوثی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بلوتوثی سخنگو را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند سخنگو – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش دار روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند سخنگو – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های اسمارت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند سخنگو – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند سخنگو – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های اسمارت اجرا شده که از ترکیب آینه های صفحه نمایش دار و آینه های پایه دار تشکیل شده است این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری نیز شناخته شده است .

 

آینه هوشمند سخنگو – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند سخنگو – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های بلوتوثی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه ها را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، آینه های پایه دار اغلب در ساختمان های با فضای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه هوشمند سخنگو - اینستاگرام

 

آینه هوشمند سخنگو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند سخنگو به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های بلوتوثی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های بلوتوثی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل قروس مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمتد سخنگو

آینه هوشمتد سخنگو

آینه هوشمتد سخنگو

آینه هوشمتد سخنگو

آینه هوشمتد سخنگو

آینه هوشمتد سخنگو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند