فهرست این مقاله

آینه هوشمند ضد بخار

تولید انواع آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  0912823524202188621912

 

آینه هوشمند ضد بخار

 

آینه هوشمند ضد بخار

در دو سال گذشته تولید آینه های هوشمند لمسی و ضد بخار به طور چشمگیری  افزایش داشته است به طوری که طراحان دکوراسیون داخلی جهت اجرای یک طراحی مدرن به طورحتم از این نوع آینه ها در سرویس بهداشتی استفاده می کنند در این مقاله به بررسی ویژگی های آینه هوشمند ضد بخار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه هوشمند از جمله آینه هوشمند ضد بخار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه های هوشمند به دو دسته ی آینه های لمسی با نورپردازی مخفی و آینه هوشمند ضد بخار تقسیم می شود البته در طرح های جدید در واقع ترکیب این دو نوع آینه در قالب یک آینه تولید شده است به عبارتی با لمس کردن علامت پاور نورپردازی مخفی روشن شده و با لمس علامت حرارت بخار روی آینه به صورت اتوماتیک پاک خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – کریستال

به طور کلی آینه های هوشمند از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های هوشمند محسوب می شود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی جهت تولید آینه هوشمند استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی سرویس بهداشتی با رنگ کرم تزیین شده است باید از آینه های برنز بکار برد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – گرد

برای تولید آینه های هوشمند گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی ( گردبر دستی ) و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود به طور مثال برای یک کابین چوبی گرد بهتر است که از آینه هوشمند ضد بخار گرد استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – آنتیک

طرح خاصی از آینه های دکوراتیو که با نام های آینه پتینه کاری شده و آینه طرح دار رنگی شناخته شده است ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای و برنز وجود دارد و تراکم پتینه کاری روی آینه متفاوت می باشد به عبارتی در برخی از طرح ها میزان پتینه کاری روی آینه کم بوده و در طرح های دیگر زیاد است .

 

آینه هوشمند ضد بخار – ریموت دار

یکی دیگر از طرح های آینه هوشمند که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده و بخار روی آینه از بین خواهد رفت به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه هوشمند ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند ضد بخار – اکریلیک

طرح دیگری از آینه های هوشمند که با استفاده از رنگ اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار می گیرد به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید لازم به ذکر است آینه هوشمند ضد بخار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت آینه هوشمند ضد بخار صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های هوشمند ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه هوشمند ضد بخار – پایه دار 

در این طرح از آینه های هوشند ضد بخار یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی مستر استفاده می شود .

 

آینه هوشمند ضد بخار – قاب استیل 

در این طرح از آینه های هوشمند یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی باید از آینه های با قاب طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – کودک 

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های هوشمند طراحی شده است که شخصیت های انیمیشنی مانند بتمن ، باب افسنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند ضد بخار – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های هوشمند دو طرفه بکار می رود بدین شکل از هر دو طرف آینه منی توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – قاب چوبی 

قاب های چوبی اولین و متداول ترین طرح آینه های هوشمند قاب دار به شمار می رود که در ابعاد مختلفی قابل تولید است ، این نوع قاب در رنگ های قهوه ای ، مشکی ، سفید و … وجود دارد .

 

آینه هوشمند ضد بخار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های هوشمند که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند ضد بخار – متحرک 

با تولید آینه های هوشمند متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند ضد بخار - اینستاگرام

 

آینه هوشمند ضد بخار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه هوشمند ضد بخار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه هوشمند ضد بخار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا ار طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه هوشمند ضد بخار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه هوشمند ضد بخار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سور کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند آرایشگاه

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

آینه هوشمند ضد بخار

 

جهت کسب اطلاعات بییشتر پیرامون آینه هوشمند ضد بخار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند