فهرست این مقاله

آینه هوشمند قدی

تولید انواع آینه هوشمند قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه هوشمند قدی

 

آینه هوشمند قدی

آینه های اسمارت همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و جدیدترین طرح آینه های مدرن محسوب می شود که اغلب در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند قدی – تاچ

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با تاچ کردن قبسمت تعیین شده روی آینه مانیتور روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت مانیتور خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع اینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند قدی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند قدی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند قدی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر وجود دارد ار نظر طرح هم این نوع آینه ها ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت به شمار می رود .

 

آینه هوشمند قدی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین صورت فضای داخلی بسیار زیبا به نظر می رسد .

 

آینه هوشمند قدی – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متثل می شود بدین شکل بیراحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه هوشمند قدی - اینستاگرام

 

آینه هوشمند قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند قدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اسمارت به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند