فهرست این مقاله

آینه هوشمند قدی

تولید انواع آینه هوشمند قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912

 

آینه هوشمند قدی

 

آینه هوشمند قدی

آینه های اسمارت همانظور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و جدیدترین طرح آینه های مدرن محسوب می شود که اغلب در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های اسمارت و ویزگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های اسمارت در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه اسمارت صفحه نمایش دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه هوشمند قدی – تاچ

رایج ترین طرح آینه های اسمارت که با تاچ کردن قبسمت تعیین شده روی آینه مانیتور روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت مانیتور خاموش می شود نحوه ی عملکرد لمسی این نوع اینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه هوشمند قدی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه هوشمند قدی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه هوشمند قدی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های قدی اجرا شده که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر وجود دارد ار نظر طرح هم این نوع آینه ها ترکیب آینه های چراغ دار و بک لایت به شمار می رود .

 

آینه هوشمند قدی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد بدین صورت فضای داخلی بسیار زیبا به نظر می رسد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های گرد بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه هوشمند قدی – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متثل می شود بدین شکل بیراحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوثی فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه هوشمند قدی - اینستاگرام

 

آینه هوشمند قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه هوشمند قدی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های اسمارت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه هوشمند جدید

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

آینه هوشمند قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های اسمارت به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند