فهرست این مقاله

آینه پایه دار ایستاده

تولید انواع آینه پایه دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه پایه دار ایستاده

 

آینه پایه دار ایستاده

آینه های قدی به شکل های مختلفی نصب خواهد شد که متداول ترین آن ها دیواری ، چرخدار و پایه دار ایستاده است هر یک از این نوع آینه ها در پروژه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله به بررسی انواع آینه پایه دار ایستاده و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پایه دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار ایستاده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید ضمنا همراه این محصول دو سال گارانتی بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریک روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده – بک لایت 

پرفروش ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده – قاب استیل 

در این طرح از آینه های پایه دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه پایه دار ایستاده – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های پایه دار تولید شده است که ترکیب آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت است معمولا آینه های آرایشگاهی در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – متحرک 

با تولید آینه های پایه دار متحرک دیگر جای هیچ نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه پایه دار ایستاده – کریستال 

آینه های پایه دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه پایه دار ایستاده – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ف پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد .

 

 

آینه پایه دار ایستاده - اینستاگرام

 

آینه پایه دار ایستاده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه پایه دار ایستاده را به صنایع کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیند به صورت حضوری آینه پایه دار ایستاده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه دار ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند