فهرست این مقاله

آینه پایه دار ایستاده

تولید انواع آینه پایه دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه پایه دار ایستاده

 

آینه پایه دار ایستاده

آینه های قدی به شکل های مختلفی نصب خواهد شد که متداول ترین آن ها دیواری ، چرخدار و پایه دار ایستاده است هر یک از این نوع آینه ها در پروژه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد در این مقاله به بررسی انواع آینه پایه دار ایستاده و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های پایه دار در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه پایه دار ایستاده را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید ضمنا همراه این محصول دو سال گارانتی بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریک روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده – بک لایت 

پرفروش ترین طرح آینه های پایه دار که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده – قاب استیل 

در این طرح از آینه های پایه دار یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه پایه دار ایستاده – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های پایه دار تولید شده است که ترکیب آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت است معمولا آینه های آرایشگاهی در ابعاد 80 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – متحرک 

با تولید آینه های پایه دار متحرک دیگر جای هیچ نگرانی یرای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه پایه دار ایستاده – کریستال 

آینه های پایه دار از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اسکترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه پایه دار ایستاده – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ف پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد .

 

 

آینه پایه دار ایستاده - اینستاگرام

 

آینه پایه دار ایستاده - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه پایه دار ایستاده را به صنایع کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه پایه دار ایستاده و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیند به صورت حضوری آینه پایه دار ایستاده مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه پایه دار ایستاده در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

آینه پایه دار ایستاده

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه پایه دار ایستاده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند