فهرست این مقاله

آینه پایه دار دو طرفه

تولید انواع آینه پایه دار دو طرفه در صنایع کولیوند                  0912823524202188621912

 

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

آینه های مدرن اغلب به صورت ایستاده در وسط سالن است به طوری که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های یک طرفه و دو طرفه مدرن سالن های زیبایی و اتاق های بازجویی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دو طرفه در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه پایه دار – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های مدرن دو طرفه که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع اینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در نهایت یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه پایه دار دو طرفه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های مدرن دو طرفه که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های pvc و led های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار دو طرفه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی و خارجی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

آینه پایه دار دو طرفه – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه های نوعی از آینه های ترکیبی بک لایت و چراغ دار بکار می رود این نوع آینه ها فقط در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه پایه دار دو طرفه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و دستگاه MASTER بکار می رود .

 

آینه پایه دار دو طرفه - اینستاگرام

 

آینه پایه دار دو طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه پایه دار دو طرفه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های مدرن و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری اینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های مدرن در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

آینه پایه دار دو طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند