فهرست این مقاله

آینه چراغ دار دستشویی

تولید آینه چراغ دار دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

طراحان دکوراسیون داخلی جهت تزیین فضای داخلی سرویس بهداشتی زمان قابل توجهی را صرف می کنند چرا که این قسمت از ساختمان از مهم ترین بخش های طراحی محسوب می شود ، با استفاده از آینه چراغ دار دستشویی می توان طراحی داخلی سرویس بهداشتی را به مران قابل تجهی ارتقا داد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های روشویی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف آینه های روشویی از جمله آینه چراغ دار دستشویی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ می پردازیم .

فرآیند تولید آینه چراغ دار دستشویی به گونه ای است که ابتدا یک آینه با ابعاد استاتدارد برش داده شده سپس حاشیه دور آینه به فاصله هر 10 سانتی متر با قطر 6 سانتی متر سوراخ خواهد شد در مرحله ی بعدی لامپ های کم مصرف با ظاهر قدیمی داخل سوراخ قرار داده شده و توسط سیم های مخصوص برق کشی با یکدیگر متصل می شوند ، لازم به ذکر است نوعی دیگری از آینه چراغ دار دستشویی در واقع به آینه های بک لایت یا آینه های با نورپردازی مخفی گفته می شود .

 

آینه چراغ دار دستشویی – لمسی

محبوب ترین طرح آینه های آینه های چراغ دار که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت چراغ ها خاموش می شوند ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار دستشویی – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های چراغ دار روشویی که با استفاده از ریموت چراغ های دور آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نور لامپ و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف چراغ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده می شوند .

 

آینه چراغ دار دستشویی – کریستال

به طور کلی آینه های چراغ دار شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهتری انتخاب جهت تولید آینه های چراغ دار روشویی محسوب می شود .

 

آینه چراغ دار دستشویی – رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید چراغ دار استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی داخل سرویس بهداشتی در نظر گرفته شده است باید از آینه نقره ای یا دودی استفاده کرد .

 

آینه چراغ دار دستشویی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار سندبلاست می شود به طوری که ابتدا طرح مورد نظر توسط دستگاه کاتر پلاتر ایجاد خواهد شد سپس پودر سیلیس با فشار بسیار زیادی روی آینه پاشیده می شود .

 

آینه چراغ دار دستشویی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و یپپیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار دستشویی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار دستشویی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دستشویی – اکلیلی 

در این طرح از آینه های چراغ دار رنگی ، رنگ به صورت اکلیلی روی آینه ایجاد می شود ، این نوع آینه ها با نام آینه چراغ دار لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد به طور مثال برای تولید آینه چراغ دار دستشویی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی یا مشکی بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دستشویی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دستشویی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه خود را پخش نمایید ، آینه چراغ دار دستشویی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار دستشویی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های روشویی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار دستشویی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه مدرن استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی و نقره ای و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه چراغ دار دستشویی دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجمد به طور بهینه بکار برده می شود .

 

آینه چراغ دار دستشویی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیع وسیع رنگ داخل آن مشاهده خواهد شد ، آینه بی نهایت دذر مجله THE BES DESIGN برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه چراغ دار دستشویی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن ، آینه ها از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه چراغ دار دستشویی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار دستشویی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار دستشویی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار دستشویی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار دستشویی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است  آینه چراغ دار دستشویی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با ابعاد مختلفی صورت تولید می شود و محدودیتی در زمینه ی طرح و اندازه آینه وجود ندارد ضمنا با قسمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه جورچین

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دسشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

آینه چراغ دار دستشویی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار دستشویی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.homedit.com

 

تیم تحریریه کولیوند