فهرست این مقاله

آینه چراغ دار دیواری

تولید آینه چراغ دار دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ 

 

آینه چراغ دار دیواری

 

آینه چراغ دار دیواری

طراحان دکوراسیون داخلی امروزه از آینه های دکوراتیو برای تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می کنند به طوری که اجرای نمای شیشه ای و آینه ای از مهم ترین بخش های طراحی دهر ساختمانی محسوب می شود در این مقاله یکی از جدیدترین آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار دیواری شناخته شده است را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف آینه های تزیینی از جمله آینه چراغ دار دیواری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغ دار دیواری یا آینه های با نورپردازی مخفی به گونه ای است که ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخفی صورت می گیرد به طوری که نور مخفی از کناره های آینه و قسمت های سندبلاست شده مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دیواری – کریستال

به طور کلی آینه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر بیشترین میزان شفافیت را دارد و بهترین انتخاب جهت تولید آینه های با نورپردازی مخفی به شمار می رود البته آینه سوپر کلیر نیز شفافیت بالایی داشته و از قیمت مناسبی نیز برخوردار است .

 

آینه چراغ دار دیواری – رنگی

با توجه به تاثیر رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی جهت تولید آینه های با نورپردازی مخفی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ کرم به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده است باید از آینه برنز بکار برد .

 

آینه چراغ دار دیواری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان حاشیه دور آینه را سندبلاست کرد .

 

آینه چراغ دار دیواری – سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به عبارتی آینه تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش می دهد .

 

آینه چراغ دار دیواری – لمسی

طرح  جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد لازم به ذکر است که فرآیند لمس این نوع آینه ها به صورت حرارتی عمل خواهد کرد .

 

آینه چراغ دار دیواری – ریموت دار

طرح دیگری از آینه های نوری که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی افکت های نمایش نور و رنگ نورپردازی را توسط ریموت تغییر داد ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه روشویی استفده می شود .

 

آینه چراغ دار دیواری – آنتیک

برای تولید آینه های نورپردازی شده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز استفاده می شود ، این نوع آینه ها در رنگ های طلایی ، نقره ای ، برنز و دودی وجود دارد و با نام آینه چرک نیز شناخته شده است .

 

آینه چراغ دار دیواری – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه چراغ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد آینه چراغ دار دیواری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه چراغ دار دیواری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه چراغ دار معرفی شده است ضمنا قیمت آینه چراغ دار دیواری حسگر حرکتی تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های ساختمانی لوکس استفاده می کنند .

 

آینه چراغ دار دیواری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه چراغ دار دیواری صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار دیواری –  پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لوکس استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار دیواری – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های چراغ دار که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار دیواری – کودک 

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه چراغ دار دیواری – دخترانه 

برای اتاق های دختر خانم ها نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دیواری – دو طرفه

برای سالن های کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل هر دو طرف می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه چراغ دار دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه  ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن مشاهده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار دیواری – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

 

آینه چراغ دار دیواری - اینستاگرام

آینه چراغ دار دیواری - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه چراغ دار دیواری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های کریستال و سوپر کلیر صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند