فهرست این مقاله

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

تولید آینه چراغ دار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از مهم ترین قسمت های هر ساختمانی محسوب می شود و به طبع طراحی دکوراسیون این قسمت حائر اهمیت است که در این بین انتخاب آینه روشویی مناسب با فضای داخلی از دغدغه های هر طراحی به شمار می رود ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه روشویی که با نام آینه چراغ دار سرویس بهداشتی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت و چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف آینه چراغ دار سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده ی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های چراغ درا که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی fade روی ریموت رنگ های مختلف led به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه چراغ دار سرویس بهداشتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – گرد 

برای تولید آینه های چراغ دار گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گردبرهای دستی و برای برش آینه های با قطر بییش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود ضمنا اعمال ابزار پخ روی آینه هاغی گرد از دستگاه فرم زن بکار می رود .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی دارند به همین دلیل بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده شود در این صورت قواعد طراحی دکوراسیون داخلی نیز رعایت خواهد شد .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار روشویی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار روی آینه دلیل گرمای ناشی از آب یکی از دغدغه های افراد استفاده از آینه در این هنگام می باشد اما با تولید آینه های روشویی ضد بخار براحتی می توان با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن را از بین برد .

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی ضد بخار در کشورهای اروپایی مانند آلمان ، ایتالیا و انگلیس نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوارسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است ، قیمت آینه چراغ دار سرویس بهداشتی تقریبا دو برابر آینه های چراغ دار ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های چراغ دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طروی که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه چراغ دار سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های چراغ دار که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های کوچک نوعی از آینه های چراغ دار دو طرفه استفاده می شود که از هر دو طرف آینه می توان بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود و از همین رو در مجله the best design نیز به کرات وجود دارد .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیسن بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های چراغ دار متحرک بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه چراغ دار سرویس بهداشتی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار سرویس بهداشتی را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار روشویی

آینه چراغ دار تاچ

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار دیواری

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

آینه چراغ دار سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند