فهرست این مقاله

آینه چراغ دار لمسی

تولید انواع آینه چراغ دار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه چراغ دار لمسی

 

آینه چراغ دار لمسی

تولید آینه های دکوراتیو و مدرن نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است به طوری که در هر خانه ای جهت تزیین فضای داخلی یکی از آینه طرح های آینه دکوراتیو نصب می شود ، از جدیدترین این نوع آینه ها می توان به آینه چراغ دار لمسی اشاره کرد که در این مقاله به بررسی ویژگی ها و انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های چراغ دار در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه چراغ دار لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه چراغ دار لمسی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی مخقی انجام خواهد شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – رنگی 

امروزه آینه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز تولید می شود از همین رو بهتر است که از آینه رنگی برای تولید آینه های چراغ دار استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باید از آینه چراغ دار دودی بکار برد .

 

آینه چراغ دار لمسی – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست می توان طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار به صورت مات ایجاد کرد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه آینه چراغ دار سندبلاست کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داحلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های چراغ دار حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه چراغ دار لمسی – روشویی

بیش از ۷۰ درصد آینه های چراغ دار لمسی به عنوان آینه روشویی استفاده می شود ، ابعاد این نوع آینه ها حدود یک متر مربع است که در اشکال مختلف هندسی تولید شده ضمنا در طرح های جدید آینه روشویی ضد بخار نیز اجرا شده است .

 

آینه چراغ دار لمسی – قدی 

آینه های قدی نیز یکی از محبوب ترین طرح های آینه چراغ دار محسوب می شود که در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب ها تاثیر بسیار زیادی دارد ، این نوع آینه ها اغلب دارای ارتفاع ۱۶۰ سانتی متر و عرض ۷۰ سانتی می باشد البته در صنایع شیشه و آینه کولیوند آینه قدی در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در سرویس بهداشتی باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از ساختمان استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه چراغ دار لمسی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه چراغ دار لمسی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه چراغ دار لمسی – قاب استیل

در این طرح از آینه های چراغ دار یک قاب استیل طلایی یا نقرهای به عنوان فریم دور آینه قرار میگیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه چراغ دار لمسی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های چراغ دار طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه چراغ دار لمسی – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های لمسی طراحی شده است که شخصیت های برجسته انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه چراغ دار لمسی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های چراغ دار که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها یک عنق نورپردازی  با طیف وسیع رنگی داخل آینه قابل مشاهده می باشد .

 

آینه چراغ دار لمسی – متحرک 

با تولید آینه های چراغ دار متحرک مدرن جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها تنها با کمی هول دادن آینه ها از از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل نمایید .

 

آینه چراغ دار قدی - اینستاگرام

 

آینه چراغ دار قدی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه چراغ دار لمسی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه چراغ دار لمسی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه چراغ دار لمسی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه چراغ دار لمسی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار قدی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

آینه چراغ دار لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه چراغ دار لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند