فهرست این مقاله

آینه کاری دودی

تولید انواع آینه کاری دودی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲

 

آینه کاری دودی

 

آینه کاری دودی

آینه های دودی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و زیباترین طرح آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در پروژه های لاکچری و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع آینه کاری دودی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دودی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه دودی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه کاری دودی – لوزی

جذاب ترین طرح آینه کاری روی دیوار که با نام آینه کاری لوزی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که تعدادی تایل آینه لوزی طبق طرح خاصی روی دیوار نصب می شود .

 

آینه کاری دودی – قاب فلزی 

در این طرح از آینه کاری بک قاب فلزی دور آینه قرار می گیرد ، این نوع قاب ها به سه دسته ی قاب فلزی رنگی ، قاب استیل و قاب آبکاری تقسیم می شود که در این بین قاب استیل محبوب ترین طرح آینه قاب دار به شمار می رود .

 

آینه کاری دودی – آنتیک 

خاص ترین طرح آینه کاری که با نام آینه آنتیک و آینه پتینه کاری شده است فرآیند تولید آینه ها بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه کاری دودی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه کاری که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بهدی یک قاب چوبی ساخته شده و لاپ های مخصوص گریم رو قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه کاری دودی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه کاری که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شد سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه کاری دودی – قدی 

آینه های دودی قدی بردون تردید کاربردی ترین طرح آینه کاری به شمار می رود که اغلب در ابعاد استاندارد ۷۵ * ۱۹۰ سانتی متر و ۸۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قالب تولید می باشد .

 

آینه کاری دودی - اینستاگرام

 

آینه کاری دودی - واتساپ

 

 

از طریق ریر می توان آینه کاری دودی را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه کاری دودی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه کاری دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه کاری دودی در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

آینه کاری دودی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه کاری دودی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند