فهرست این مقاله

آینه گرد بک لایت

تولید انواع آینه گرد بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه گرد بک لایت

 

آینه گرد بک لایت

در بین تمام آینه های دکوراتیو تولید شده آینه های گرد از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است به طوری که اغلب طراحان دکوراسیون داخلی از انواع آینه های گرد برای تزیین فضای داخلی استفاده می کنند ، یکی از طرح های جدید این نوع آینه ها با نام آینه گرد بک لایت شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های گرد در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه گرد بک لایت به گونه ای است که ابتدا آینه با قطر مورد نظر برش داده شده می شود سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه روشویی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه گرد بک لایت – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمنس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه گرد بک لایت – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – حسگر حرکتی 

در این طرح از با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بک لایت بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نسبت به سایر آینه های بک لایت برخوردار می باشد .

 

آینه گرد بک لایت – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم در حمام بهتر است که در این قسمت از سرویس بهداشتی از آینه های بک لایت هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن پس از چند ثانیه محو خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر با ابعاد کوچک پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل شده است بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه گرد بک لایت صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه گرد معرفی شده است .

 

آینه گرد بک لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های گرد بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های گرد یک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه گرد بک لایت – آرایشی 

نوعی از آینه گرد بک لایت نیز طراحی شده که فقط مخصوص آرایش و گریم است این نوع آینه ها از ترکیب آینه های بک لایت و آریه گریم تشکیل شده ، آینه آرایشی معمولا دارای آینه بزرگنما نیز می باشد .

 

آینه گرد بک لایت – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمینشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه گرد بک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده شود بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه گرد بک لایت – آرایشگاه 

در سالن های و زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا می شود که لوگوی مجموعه نیز روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های گرد که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه گرد بک لایت – متحرک 

با تولید آینه های گرد متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه گرد بک لایت - اینستاگرام

 

آینه گرد بک لایت - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه گرد بک لایت

برای اطلاع از قیمت آینه گرد بک لایت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گرد بک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گرد بک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه بک لایت دستشویی

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

آینه گرد بک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد بک لایت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند