فهرست این مقاله

آینه گرد سرویس بهداشتی

تولید انواع آینه گرد سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

آینه گرد سرویس بهداشتی

 

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه های گرد محبوب ترین و کاربردی ترین نوع آینه گرد با اشکال هندسی خاص به شمار می رود که در پروژه های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در قطرهای 60 سانتی متر ، 70 سانتی متر ، 80 سانتی متر و 90 سانتی متر تولید می شود در این مقاله به بررسی انواع آینه گرد سرویس بهداشتی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های گرد در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کزده است و به یاری خدا خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گرد سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – بک لایت

جذاب ترین طرح آینه های گرد که با نام های آینه بک لایت و آینه نورمخفی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که نور مخفی پشت آینه قرار گرفته است در طرح های جدید با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن خواهد شد و تاچ مجدد نور مخفی خاموش می شود .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – قاب استیل

در این طرح از آینه های گرد یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعین شده روش آینه بخار محو خواهد شد ، آینه های ضد بخار در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق است .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های گرد به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سرویس بهداشتی های بزرگ نوعی از آینه های گرد دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکواسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی – متحرک 

با تولید آینه های گرد متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه گرد سرویس بهداشتی متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

ینه گرد سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

ینه گرد سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه گرد سرویس بهداشتی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه گرد سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گرد سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد .

شایان ذکر است تولید آینه های گرد سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

آینه گرد سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گرد سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند