فهرست این مقاله

آینه گنبدی قدی

تولید انواع آینه گنبدی قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         0912823524202188621912

 

آینه گنبدی قدی

 

آینه گنبدی قدی

آینه های قدی با توجه به محبوبیت بسیار زیاد در بین طراحان دکوراسیون داخلی و همچنین مشتریان مصرف کننده ، در اشکال و ابعاد مختلفی تولید شده است یکی از جدیدترین طرح های این نوع آینه ها با نام آینه گنبدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های گنبدی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه گنبدی قدی را تولید کرده است که برای مشاهد ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه گنبدی قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه گنبدی قدی – بک لایت  

محبوب ترین طرح آینه های گنبدی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود رد مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست می شود و با استفاده از ور ق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی قدی – قاب استیل 

در این طرح های قدی که یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه گنبدی قدی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به مظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، آینه دو طرفه در پروژه هایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه گنبدی قدی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های گنبدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه گنبدی قدی – متحرک 

با تولید آینه های کنبدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، آینه های متحرک فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

آینه گنبدی قدی - اینستاگرام

 

آینه گنبدی قدی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه گنبدی قدی را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه گنبدی قدی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه گنبدی قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه گنبدی قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

آینه گنبدی قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه گنبدی قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند