فهرست این مقاله

آینه 3 طرفه

تولید انواع آینه 3 طرفه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه سه طرفه

 

آینه 3 طرفه

آینه های دکوراتیو جدید در طرح های متفاوت به صورت یک طرفه ، دو طرفه و سه طرفه تولید شده است که هر یک از آن ها در قسمت خاصی مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های مدرن چد طرفه به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100- طرح مختلف این نوع آینه ها را تولید کرده است برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه 3 طرفه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه 3 طرفه – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های دکوراتیو که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه 3 طرفه – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه 3 طرفه – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های دکوراتیو بدون تردید آینه های قدی به شمار می رود این نوع آینه ها اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید شده است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه 3 طرفه – بی نهایت 

آینه های بی نهایت یا اینفینیتی یکی از طرح های جذاب و محبوب آینه های نورپردازی محسوب می شود که توسط طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در پروژه های لاکچری بکار می رود .

 

آینه سه طرفه - اینستاگرام

 

آینه سه طرفه - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه 3 طرفه به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های دکوراتیو و سفارش آن ها می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های دکوراتیو در صنایع کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه 3 طرفه

آینه سه طرفه

آینه سه طرفه

آینه سه طرفه

آینه سه طرفه

آینه سه طرفه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند