فهرست این مقاله

باکس شیشه ای عروس

تولید انواع باکس شیشه ای عروس در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

 

باکس شیشه ای عروس

 

باکس شیشه ای عروس

باکس های مدرن امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی به کرات جهت تزیین فضای داخلی و چیدمان کالاهای مختلف استفاده می شود به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز این امر وجود دارد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع باکس های مدرن شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی باکس های تزیینی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله باکس های کریستالی 10 میل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

باکس شیشه ای عروس – کریستال 

باکس های مدرن از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، باکس های کریستال در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

باکس شیشه ای عروس – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید باکس های تزینی استفاده کرد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ باید از باکس های مشکی شیشه ای بکار برد ، باکس های رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

باکس شیشه ای عروس – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی باکس های مدرن به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، باکس های طرح دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

باکس شیشه ای عروس – مات 

باکس های مات به طور کلی به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاس ت به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از باکس های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

باکس شیشه ای عروس – 20 میل 

برای تولید باکس های تزیینی با ابعاد بزرگ و بیش از حد استاندارد باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک باکس 100 * 100 سانتی متر جواهر فروشی باید از شیشه های 20 میل کریستال بکار برد ، باکس های مدرن 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار خواهد گرفت .

 

باکس شیشه ای عروس - اینستاگرام

 

باکس شیشه ای عروس - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش باکس شیشه ای عروس

برای اطلاع از قیمت باکس های تزیینی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید باکس های مدرن تزییی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

ساعت کاری کارخانه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای عروس

باکس شیشه ای جواهر فروشی

باکس شیشه ای عروس

باکس شیشه ای عروس

باکس شیشه ای عروس

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون باکس های تزیینی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www,wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند