فهرست این مقاله

باکس شیشه ای

تولید انواع باکس شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     09128235242 – 02188621912

 

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

در چند سال گذشته بسیاری از اشیاء با استفاده از شیشه ساخته شده است که در این مقاله قصد داریم به یکی از پرکاربردترین اشیاء شیشه ای که در صنایع شیشه و آینه کوبیوند تولید می شود بپردازیم ، بله درست حدس زدید مقصود ما باکس های شیشه ای است که در ابعاد مختلفی وجود دارد .

 

نحوه ساخت باکس شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند 

برای ساخت باکس های شیشه ای در ابتدا باید با توجه به ابعاد باکس ، شیشه ها را برش بزییم اما توجه داشته باشید که برش شیشه ها باید توسط دستگاه CNC انجام شود چرا که اگر برش به صورت دستی انجام شود و هر کدام از شیشه حتی 1 میل از دیگر شیشه ها بزرگتر یا کوچکتر شود هنگام چسباندن شیشه ها با مشکل مواجه خواهیم شد .

پس از اینکه شیشه ها را در ابعاد مورد نظر برش دادیم نوبت به چسباندن شیشه ها خواهد رسید به گونه ای که با استفاده از چسب های UV شیشه ها را به هم متصل خواهیم کرد ، لازم به ذکر است که در هنگام ساخت باکس شیشه ای باید دقت لازم را داشته باشید زیرا اگر به اشتباه چسب زده شود پاک کردن آن غیر ممکن خواهد بود .

لازم به ذکر است که علاوه بر شیشه با پلکسی گلاس های رنگی هم می توان باکس شیشه ای را تولید کرد اما بر خلاف شیشه در دراز مدت کیفیت خود را حفظ نخواهند کرد و در واقع برای ساخت باکس های کادویی مناسب هستند .

 

چسب UV چیست و را در ساخت باکس شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد ؟

به طور کلی این نوع چسب ها از دو بخش تشکیل شده اند 1- چسب 2- دستگاه نور ماورا بنفش  

اینکه چرا از چسب های UV برای ساخت باکس شیشه ای استفاده می شود در پاسخ باید گفت به دلیل اینکه با استفاده از این نوع چسب ها هیچ اثری از چسب روی شیشه مشاهده نخواهد شد و اگر کسی باکس را حتی از نزدیک مشاهده کند تصور خواهد کرد که شیشه ها بدون هیچ گونه چسبی به هم متصل شده اند .

برای تولید باکس شیشه ای با توجه به ابعاد باکس باید از شیشه های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل استفاده کرد حال اگر شیشه های اشاره شده از نوع کریستال یا اکسترا کلیر باشند نمای باکس شیشه ای بسیار زیباتر خواهد شد .

 

انواع باکس شیشه ای

 

کاربردهای باکس شیشه ای

  •  استفاده در جواهر فروشی ها
  • استفاده در گل فروشی ها
  • یک باکس شیک جهت قرار دادن کادو
  • استفاده در آزمایشگاه ها
  • استفاده در ساعت فروشی ها
  • استفاده در فروشگاه های بزرگ و زنجبره ای جهت نمایش کالا
  • استفاده به عنوان جعبه ای که حیوانات خانگی را نگهداری کنیم

 

باکس شیشه ای کریستال

با توجه به این موضوع که باکس های شیشه ای صرفا جنبه تزئینی دارند و یک نمای کاملا شیشه ای محسوب می شود اگر از شیشه کریستال در ساخت آن ها استفاده کنیم به طبع نمای جذابتری را خواهیم داشت چرا که شیشه های کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالا مورد توجه قرار می گیرد اما قیمت این نوع شیشه ها در مقایسه با شیشه های فلوت به مراتب بیشتر است .

 

باکس شیشه ای لمینت

برای تولید باکس های شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های سکوریت لمینت شده استفاده کرد ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که دو عدد شیشه با ابعاد یکسان توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

باکس شیشه ای گل 

طبق بررسی های انجام شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند باکس های شیشه ای برای گل پرتقاضاترین نوع باکس محسوب می شود ، برای تولید باکس های شیشه ای گل بهتر است که از شیشه کریستال به دلیل شفافیت بسیار بالای آن استفاده شود .

 

باکس شیشه ای دیواری

در ساختمان های مدرن و با طراحی دکوراسیون داخلی لوکس بیشتر از باکس های شیشه ای روی دیوار جهت نگهداری لوازم تزئینی و کتاب های قدیمی استفاده می شود ، نصب این نوع باکس ها با بست های فلزی صورت می گیرد .

 

باکس شیشه ای شکلات و شیرینی 

امروزه در بسیاری از قنادی های مدرن از باکس های شیشه ای جهت نگهداری شیرینی و شکلات استفاده می شود لذا در این صورت محصولات بهتر دیده می شوند و به طبع در جلب توجه مشتری هم تاثیرگذار خواهد بود .

 

باکس شیشه ای طرح دار

یا استفاده از دستگاه چاپ و سندبلاست می توان شیشه های طرح دار رنگی و مات را تولید کرد و در ساخت باکس شیشه ای استفاده کرد به طوری که طرح از طریق درگاه های ورودی وارد دستگاه شده و فرآیند چاپ روی شیشه انجام خواهد شد .

 

باکس شیشه ای رنگی

با استفاده از شیشه های رنگی نیز می توان باکس های شیشه ای را تولید کرد به طور مثال برای فروشگاهی که رنگ طوسی به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته شده باکس های آبی رنگ مناسب است ، باکس های رنگی در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

باکس شیشه ای جواهر فروشی

استفاده از باکس های شیشه ای در جواهر فروشی ها نیز متدوال است چرا که با این نوع باکس ها زیبایی جواهرات نمایان شده و موجب جلب توجه مشتریان خواهد شد البته بهتر است که به صورت UV تولید شود ، باکس های طلافروشی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

باکس شیشه ای اسید کاری شده

در این روش طرح های مختلفی روی باکس های شیشه اسید کاری می شود ، فرآیند تولید این نوع شیشه ها به گونه ای است که اسیدهای مخصوص شیشه توسط پسوله های فشار قوی روی شیشه پاشیده خواهد شد ، باکس های اسیدکاری شده فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

باکس شیشه ای حکاکی شده

با استفاده از دستگاه مستر می توان طرح های مختلفی را روی باکس های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ کرد به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده (کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال در جواهر فروشی ها لوگوی فروشگاه روی باکس شیشه ای حکاکی می شود و به نوعی به برندینگ فروشگاه کمک شایانی خواهد شد .

 

 

نحوه سفارش باکس شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند

شما می توانید جهت  اطلاع از قیمت باکس شیشه ای و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های 021886219120921419517809128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند باکس شیشه ای مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب باکس شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

باکس شیشه ای

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون باکس شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.esty.com

تیم تحریریه کولیوند