فهرست این مقاله

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت توسط تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند                         0912823524202188621912

 

تعمیر شیشه سکوریت

 

تعمیر شیشه سکوریت

صنایع شیشه و آینه کولیوند با تشکیل تیم فنی 10 نفره ی با تجربه انواع شیشه های سکوریت را در سراسر تهران نصب و تعمیر می کند ، تیم فنی صنایع شیشه کولیوند به صورت 24 ساعته و سیار تمامی مناطق تهران بزرگ را پشتیبانی می کند و با تجهیزات کامل نسبت به تعمیر شیشه سکوریت مورد نطر اقدام خواهد کرد .

توجه داشته باشید که هنگام تماس با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت تعمیر شیشه سکوریت ،  نوع شیشه سکوریت از نظر نصب را با آن ها در میان بگذارید لذا هر کدام از روش های نصب شیشه سکوریت یراق منحصر بفردی را دارد و یاز به ابزار های خاصی می باشد .

در برخی موارد باید جهت تعمیر شیشه سکوریت مورد نظر تمامی لنگه های شیشه سکوریت پروژه به طور کامل باز شده و مجددا با اعمال تغییرات نصب شود به همین دلیل گاهی قیمت تعمیر شیشه سکوریت پروژه ها از راه اندازی اولیه آن بیشتر خواهد شد .

 

تعمیر شیشه سکوریت درب ورودی   

با توجه به درخواست های مشتریان گرامی بیشترین تعمیر شیشه های سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند به تعمیر درب های ورودی فرشگاه ها و شرکت های خصوی و دولتی تعلق دارد ، برای تعمیر شیشه سکوریت ساده تیم فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند با در اختیار داشتن لولای 101 و 102 و همچنین ریل های کشویی و دستگیره استیل نسبت به رفع نقص شیشه سکوریت اقدام خواهد کرد .

 

تعمیر شیشه سکوریت پارتیشن 

پارتیشن های شیشه ای با توجه به نمای شیک و مدرن در چند سال گذشته در شرکت ها ، فروشگاه ها و سالن های مختلف مورد استفاده قرار گرفته که در اغلب موارد روی شیشه لوگوی مجموعه به صورت سندبلاست با چاپی حک شده است ، برای تعمیر پارتیشن شیشه ای نیاز به بست های مخصوص پارتیشن و پایه های استیل می باشد توجه داشته باشید که در برخی از موارد که نیاز به تعویض شیشه است اتمام کار تا 72 ساعت زمان خواهد برد .

 

تعمیر شیشه سکوریت هوشمند

درب های شیشه ای هوشمند در ساختمان هایی که رفت و آمد افراد زیاد است مناسب می باشد اما در اکثر موارد پس از یک سال دچار اختلال شده و نیاز به تعمیر دارد ، تعمیر شیشه سکوریت هوشمند بسیار پیچیده تر از درب های شیشه ای ساده است و به همین دلیل ممکن است ساعت ها طول بکشد تا نقص درب برطرف شود .

 

تعمیر شیشه سکوریت اسپایدر

جدیدترین نوع شیشه های سکوریت که با رویکار آمدن این طرح دیگر نیازی به فریم های دور شیشه نیست و شیشه ها کنار هم قرار می گیرند اما به وسیله چنگک های فلزی از پشت نگه داشته می شوند در این روش هم زمانی که برای تعمیر کار لازم است بیش از شیشه های سکوریت ساده می باشد ، برای تعمیر این نوع از سکوریت به دستگاه تست نیاز است .

 

تعمیر شیشه سکوریت لمینت 

شیشه های سکوریت لمینت شده به دو روش اسپایدری و با استفاده از فریم های استیل نصب می شود اگر شیشه شکسته شده باشد که تیم فنی صنایع شیشه کولیوند شیشه مورد نظر را در خواهد آورد و سپس با استفاده از ماده PVB دو شیشه سکوریت شده به هم متصل می شوند به طور معمول هزینه تعمیر این نوع سکوریت از دیگر انواع شیشه های سکوریت به مراتب بیشتر است .

در اکثر پروژه هایی که تعمیر شیشه سکوریت لمینت نیاز است معمولا شیشه در اثر ضربه ی شدیدی دچار شکستگی شده و  در واقع باید شیشه لمینت تعویض شود در این صورت یراق های اسپایدری هم باز و بسته خواهد شد ، ویژگی بارز شیشه لمینت در هنگام شکسته شدن آن مشخص خواهد شد زیرا هنگام شکستن شیشه بر خلاف شیشه های ساده ذرات شیشه از هم جدا نخواهد شد در واقع شیشه سکوریت لمینت براحتی صورت می گیرد .

 

تعمیر شیشه سکوریت خم

با توجه به اینکه شیشه های خم سکوریت اغلب در اجرای نرده شیشه ای و بالکن شیشه ای کاربرد دارد به طبع تعمیر آن هم بسیار زمانبر خواهد بود و به نوعی باید مراحل نصب مجددا طی شود البته به  روش نصب شیشه هم بستگی خواهد داشت به عنوان مثال تعمیر شیشه سکوریت اسپایدری به زمان بسیار زیادی نیاز دارد .

 

تعمیر شیشه سکوریت طرح دار

با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان در سازمان ها لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

تعمیر شیشه سکوریت دوجداره

برای تولید شیشه های سکوریت دوجداره ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در نهایت هم  اسپیسرهای فلزی بین دو شیشه قرار می گیرد و دور آن با چسب پوشش داده خواهد شد .

 

تعمیر شیشه سکوریت کشویی

در اغلب موارد شیشه های سکوریت کشویی پس از مدتی نیاز به سرویس لولا و قرقره های داخل ریل دارد زیرا در اثر باز و بسته شدن درب بیش از حد استاندارد لولا نیاز به تعویض خواهد داشت .

 

تعمیر شیشه سکوریت درب شیشه ای

درب های شیشه ای سکوریت در اثر باز و بسته شدن زیاد پس از مدتی نیاز به سرویس درب و تعویض لولاهای آن است ، البته لنگه های ثابت درب در دراز مدت هم نیازی به تعمیر و تعویض نخواهد داشت یکی دیگر قسمت هایی که پس از مدتی نیاز به تعمیر شیشه سکوریت دارد استپ یا آرام بند درب شیشه ای می باشد ، این نوع آرام بند ها به دو دسته ی توکار و روکار تقسیم می شود .

 

تعمیر شیشه سکوریت پنجره

در پروژه های جدید نیز از شیشه های سکوریت شده برای تولید شیشه دوجداره پنجره استفاده می شود ، تعمیر شیشه پنجره به دو دلیل شکسته شدن شیشه و ایجاد بخار بین شیشه ها صورت خواهد گرفت .

 

تعمیر شیشه سکوریت کف

با توجه به اینکه برای اجرای کف شیشه ای نیز از شیشه های سکوریت شده استفاده می شود احتمال تعویض شیشه به دلیل شکستگی وجود دارد برای اینکار ابتدا شیشه شکسته شده از فریم فلزی جدا خواهد شد .

 

تعمیر شیشه سکوریت رفلکس

در این طرح از شیشه های سکوریت جدید و مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

تعمیر شیشه سکوریت میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای خم معمولا از شیشه های 10 میل الی 20 میل استفاده می شود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره از شیشه های 10 میل بکار می رود ، میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تعمیر شیشه سکوریت تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های سکوریت که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثایت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از تعمیر شیشه سکوریت تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

تعمیر شیشه سکوریت - اینستاگرام

 

تعمیر شیشه سکوریت - واتساپ

 

 

نحوه ارتباط با کارشناسان فنی صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای ارتباط با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت تعمیر شیشه سکوریت می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت به تعمیر شیشه سکوریت خود افدام نمایید .

شایان ذکر است خدمات تعمیر شیشه سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع شیشه و آینه کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

تعمیز شیشه سکوریت

تخته وایت برد شیشه ای

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

تعمیر شیشه سکوریت

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون تعمیر شیشه سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.glassdoor.com

 

تیم تحریریه کولیوند