فهرست این مقاله

جان پناه شیشه ای

تولید انواع جان پناه شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

جان پناه شیشه ای

 

جان پناه شیشه ای

شیشه های ایمنی در پروژه های مختلف ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد که رایج ترین آن اجرای شیشه های محافظ در روف های ویلا ها و آپارتمان ها محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های تک جداره و دو جداره ایمنی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های ایمنی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه سکوریت لمینت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

جان پناه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های ایمنی که با نام شیشه سکوریت نرده شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه ها شکسته شوند برخلاف شیشه های خم برنده نخواهد بود .

 

جان پناه شیشه ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های محافظ جان پناه که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد بدین شکل در صورت شکسته شدن شیشه ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

جان پناه شیشه ای – دوجداره

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های دوجداره بکار می رود که بدین شکل از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری خواهد شد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

جان پناه شیشه ای – خم 

جذاب ترین طرح شیشه های محافظ دور ساختمان که با نام شیشه منحنی و خم شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

جان پناه شیشه ای - اینستاگرام

 

جان پناه شیشه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع کولیوند جهت سفارش جان پناه شیشه ای

برای اطلاع از قیمت شیشه های ایمنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های ایمنی در صنایع کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای

جان پناه شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های نرده در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند