فهرست این مقاله

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی بک لایت از صنایع شیشه و آینه کولیوند                                             0912823524202188621912

 

خرید آینه لمسی

 

خرید آینه لمسی

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه و آینه های دکوراتیو و خاص بسیار زیادی هستیم به طوری که برای هر قسمتی از ساختمان شیشه و آینه خاصی طراحی شده است ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه دکوراتیو یعنی آینه بک لایت می پردازیم ضمنا نحوه ی خرید آینه لمسی را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های لمسی در ایران فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله خرید آینه لمسی را تولید کرده است ، برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

نحوه ی خرید آینه لمسی و همچنین فرآیند تولید این نوع آینه ها به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

خرید آینه لمسی – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی مانند طلایی ، دودی ، شامپاینی ، برنز ، آبی و بنفش می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه لمسی استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه دودی بکار برد .

 

خرید آینه لمسی – سه بعدی 

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه به عنوان آینه اصلی در ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده خواهد شد به طوری که آینه تصایور را به صورت سه بعدی منعکس می کند .

 

خرید آینه لمسی – چراغ دار 

طرح دیگری از آینه های لمسی که با نام آینه چراغ دار و آینه لامپی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در مرحله ی بعدی به فاصله ی هر 10 سانتی متر دور قاب سوراخ خواهد شد در نهایت هم لامپ های کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل آن ها قرار داده می شود .

 

خرید آینه لمسی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریونیگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام خاصی را روی آینه حکاکی کرد .

 

خرید آینه لمسی – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های لمسی که یک صفحه نمایش پروی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توان ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، خرید آینه لمسی صفحه نمایش دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

خرید آینه لمسی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه لمسی معرفی شده است .

 

خرید آینه لمسی – زوم دار 

یکی دیگر از طرح های لمسی که یک قسمت زوم روی آینه تعبیه شده است ، این نوع آینه ها اغلب به عنوان آینه آرایشی و آینه میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد مختلفی تولید می شود .

 

خرید آینه لمسی – قدی 

آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه های لمسی محسوب می شود که در ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری استفاده می شود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 سانتی متر می باشد ، آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش آینه تولید می شود به همنی دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

خرید آینه لمسی – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های لمسی قدی طراحی شده است که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های آرایشگاه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و ژاپن به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

خرید آینه لمسی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه مدرن بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

خرید آینه لمسی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های لمسی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

خرید آینه لمسی - اینستاگرام

 

خرید آینه لمسی - واتساپ

 

 

جهت خرید آینه لمسی از صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از نحوه خرید آینه لمسی از صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت به خرید آینه لمسی اقدام نمایید .

شایان ذکر است خرید آینه لمسی از صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه نوری

خرید آینه آرایشی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

خرید آینه لمسی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید آینه لمسی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند