فهرست این مقاله

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری از صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        0912823524209214195178

 

خرید شیشه میز ناهارخوری

 

خرید شیشه میز ناهارخوری

تولید شیشه های رومیزی نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده به طوری که از هر 10 سفارش ثبت شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند به طور میانگین 7 سفارش مربوطه به شیشه های رومیزی است که در این بین شیشه میز ناهارخوری بیشترین تقاضا را دارد ، در این مقاله به بررسی چگونگی خرید شیشه میز ناهارخوری و انواع این نوع رومیزی را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال 1374 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های رومیزی از جمله شیشه میز ناهارخوری را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای خرید شیشه میز ناهارخوری باید عوامل متعددی را در نظر گرفت که از مهمترین آن ها می توان به ابعاد میز ناهارخوری ، طرح یا الگوی میز ، رنگ میز و اینکه آیا میز دارای صفحه چوبیست یا از تعدادی پایه تشکیل شده است اشاره کرد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – کریستال

به طور کلی شیشه های شفاف رومیزی به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است و بهترین انتخاب جهت تولید شیشه میز ناهارخوری محسوب می شود ، این نوع شیشه ها در ضخامت های 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل وجود دارد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – رنگی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ میز و رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری گردویی 8 نفره باید از شیشه میز ناهارخوری برنز 8 میل استفاده کرد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو یا طر های مختلف مانند ورساچه را روی شیشه رومیزی سندبلاست کرد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – گرد

برای تولید شیشه های رومیزی گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گردبرهای دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان طرح لوزی را روی شیشه حکاکی کرد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – مات

به طور کلی شیشه های رومیزی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی یا هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های رومیزی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاه خواهد شد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – اکلیلی 

طرح دیگری از شیشه های رومیزی رنگی که رنگ به صورت اکلیلی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه رنگی لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، خرید شیشه میز ناهارخوری هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – ضخیم 

برای تولید شیشه های میز ناهارخوری با ابعاد بزرگ و 12 نفره باید از شیشه های ضخیم 10 ملی الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز ناهارخوری با طول 240 سانتی متر و عرض 120 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – رفلکس 

در این طرح از شیشه های رومیزی مدرن از شیشه رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای ناهارخوری مدرن باید از شیشه های کریستال ضخیم استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری 10 نفره بهتر است که از شیشه های 15 میل بکار برد ، شیشه های میز در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی که با سیستم تاشو کار خواهد کرد ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – رامات 

طرح خاص دیگری از شیشه های رومیزی مدرن و جدید که با استفاده از شیشه راه راه شفاف و مات تولید می شود و با نام شیشه رامات شناخته شده می باشد ، این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های رامات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

خرید شیشه میز ناهارخوری - اینستاگرام

 

خرید شیشه میز ناهارخوری - واتساپ

 

خرید شیشه میز ناهارخوری – ابزار لبه شیشه

  • تخت مات و براق
  • دیاموند
  • تراش ( پخ )
  • تراش دو پله
  • تراش سه پله
  • تراش انگشتی
  • تراش 45 درجه

خرید شیشه میز ناهارخوری

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت خرید شیشه میز ناهارخوری

برای اطلاع از قیمت و خرید شیشه میز ناهارخوری از صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری جهت خرید شیشه میز ناهارخوری اقدام نمایید .

شایان ذکر است خرید شیشه میز ناهارخوری از صنایع شیشه و آینه کولیوند فقط با یک تماس از شما صورت می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری نیست گرچه خرید به صورت حضوری نیز امکان پذیر است .

 

شیشه میز

خرید شیشه میز ناهارخوری

شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

خرید شیشه میز ناهارخوری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید شیشه میز ناهارخوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند