فهرست این مقاله

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

تولید درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در صنایع کولیوند                            0912823524202188621912

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

در هز ساختمانی انتخاب درب سرویس بهداشتی از دغدغه های مرسوم مهندسان ساختمانی و همچنین صاحبان ملک است چرا که ساختار این نوع درب ها باید به گونه ای باشد که اولا نفوذ آب به درب موجب فرسوده شدن آن نشود و دوم اینکه تا حدودی درب در واقع یک عایق صدا هم محسوب شود .

در این مقاله قصد داریم به بررسی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی بپردازیم و ویژگی های ای نوع درب ها را با سایر درب هایی که می توان به عنوان درب سرویس استفاده کرد مقایسه کنیم قبل از هر چیز باید این نکته را یادآوری کنیم که تمامی مطالب این مقاله پیرامون درب آلومینیومی سرویس بهداشتی دوجداره خواهد بود و نه درب های آلومینیومی که از قدیم الایم در خانه های اکثر ما وجود داشت .

 

ساختار و تولید درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

برای تولید درب های آلومینیومی ابتدا باید نوع پروفیل درب مشخص شود لذا پروفیل های مختلفی در ایران جهت ساخت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی وجود دارد که الیته کیفیت هر کدام با دیگیری متفاوت می باشد :

  • پروفیل آلومینیومی AKROLL
  • پروفیل آلومینیومی AKPPA
  • پروفیل آلومینیومی سپیده
  • پروفیل آلومینیومی پرستو

در این بین پروفیل AKROL و AKPPA از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و البته قیمت به مراتب بیشتری هم از دیگر پروفیل ها دارند به عبارتی انتخاب پروفیل بستگی به اولویت ها در اجرای پروژه دارد ، در گام بعدی از تولید درب آلومینیومی سرویس بهداشتی باید طرح درب مشخص شود به بیان دیگر طراحی درب از نظر اینکه شیشه خور باشد یا خیر و پاساد دار یا ساده تعیین شود در نهایت هم با استفاده از دستگاه های برش ، پرس و پیچ بندی فرآیند تولید درب آلومینیومی در کارگاه انجام خواهد شد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی شیشه خور

در اکثر موارد قسمت پایین درب های آلومینیومی از پروفیل تشکیل شده و قسمت بالای آن شیشه دوجداره قرار داده می شود که شیشه به طور معمول شیشه ی مات خواهد بود در این صورت قیمت درب آلومینیومی تقریبا 20 درصد ارزان تر از درب آلومینیومی سرویس بهداشتی یک تکه خواهد بود چرا که میزان پروفیل استفاده شده به مراتب کمتر از یک درب تمام آلومینیومی است .

لازم به ذکر است که درب آلومینیومی سرویس بهداشتی شیشه خور مقاومت کمتری نسبت به درب های آلومینیومی پاساددار دارد به همین دلیل در مراکز دولتی و سازمان ها بییشتر از درب های تمام آلومینیومی استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی رنگی و طرح چوب

صنایع کولیوند با استفاده از کوره های مخصوصی قادر به تولید پروفیل های رنگی خواهد بود به طوری که پروفیل خام را ابتدا به رنگ مورد نظر درآورده خواهد شد سپس وراد کوره های مخصوصی شده که رنگ پروفیل به صورت یکنواخت و ثابت ایجاد شود در ضمن پروفیل طرح چوب هم در رنگ های مخنلف در صنایع کولیوند تولید می شود ، توجه داشته باشید که قیمت پروفیل های رنگی و طرح چوب با پروفیل ساده درب آلومینیومی سرویس بهداشتی متفاوت خواهد بود .

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی را پس از سال ها استفاده می توان به صورت کیلویی فروخت اما سایر درب های سرویس بهداشتی به محض اینکه نصب شوند دیگر هیچ گونه ارزشی برای مصرف کننده نخواهند داشت .

صنایع کولیوند انواع مدل درب آلومینیومی سرویس بهداشتی اعم از درب های آلومینیومی دکوراتیو ، پاساددار ، چند لنگه و دوجداره  را تولید می کند برای مشاهده آن ها می تواندی به قسمت نمونه کارها مراجعه نمایید .

 

مقایسه درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با درب های UPVC و چوبی

اولین ویزگی درب های آلومینیومی که برخواسته از ساختار آلومینیوم است ضد آب بودن این نوع درب هاست طوری که با برخورد آبد در دراز مدت هم هیچ گونه تغییری در کیفیت درب ایجاد نخواهد شد در صورتی که درب های UPVC و چوبی پس از مدتی دچار فرسودگی خواهند شد ، ویزگی بعدی درب آلومینیومی سرویس بهداشتی ماندگاری این نوع درب هاست به بیان دیگر آلومینیوم با گذشت زمان دچار افت کیفیت و یا تغییر و تحولی نخواهد شد اما درب های UPVC زرد رنگ شده و به اصطلاح درب از روی کار افتاده می شود .

 

انواع درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

  • درب آلومینیومی پاساددار
  • درب آلومینیومی رنگی
  • درب آلومینیومی طرح چوب
  • درب آلومینیومی ساده
  • درب آلومینیومی شیشه خور
  • درب آلومینیومی اختصاصی

 

درب آلومینیومی شیشه خور

یکی از شیک ترین درب های آلومینیومی سرویس بهداشتی که یک فریم آلومینیومی اختصاصی رنگی با عرض 10 سانتی متری تولید شده سپس شیشه های دوجداره مات و طرح دار در داخل فریم آلومینیومی قرار می گیرد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی رنگی

صنایع درب و پنجره کولیوند با بهره گیری از پیسوله های رنگی و کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قادر به تولید انواع درب های آلومینیومی رنگی می باشد ضمنا رنگ درب دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی دوجداره

برای تولید درب های آلومینیومی دوجداره از پروفیل های آلومینیومی اختصاصی استفاده می شود و به طبع از شیشه های دوجداره نیز بکار برده خواهد شد ، این نوع درب ها به دلیل لایه های متعدد آلومینیومی در واقع یک درب ضد صدا نیز می باشد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی کشویی

در رخی از ساختمان ها به دلیل محدودیت فضای داخلی بهتر است که از درب های آلومینیومی کشویی استفاده کرد بدین شکل فضایی جهت باز و بسته شدن درب اشغال نخواهد شد ، ساختار درب آلومینیومی سرویس بهداشتی کشویی به گونه ای است که نمی توان در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرژی است استفاده کرد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی ترمال بریک

با استفاده از پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک نیز میز می توان درب های آلومینیومی ترمال بریک را تولید کرد ، ساختار این نوع پروفیل ها به گونه ای است که از لایه های متعدد فلزی و پلاستیکی شده است ، درب های ترمال فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی کشورهای اروپایی قرار گرفته است .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی پاساد دار

یکی دیگر از درب های آلومینیومی که از پاساد های آلومینیومی با پهنای 10 سانتی متر تشکیل شده است این نوع درب ها اغلب به عنوان درب سرویس بهداشتی اداری و تجاری استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با شیشه حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های درب سرویس بهداشتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند 

طرح خاصی از درب های آلومینیومی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح درب معرفی شده است قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با شیشه هوشمند تقریبا دو برابر درب های آلومینیومی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع درب ها جهت ارتقای سطح طراحی استفاده می کنند .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی با شیشه طرح دار 

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه درب به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها با نام شیشه مدرن نیز شناخته شده است ، درب آلومینیومی سرویس بهداشتی طرح دار جذاب ترین طرح درب های آلومینیومی محسوب می شود این نوع درب ها اغلب در پروژه های لوکس و خاص ساختمانی استفاده خواهد شد .

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی دو حالته

طرح جدید دیگری از درب های آلومینیومی که به دو صورت ( دو حالته ) باز و بسته می شود این نوع درب های در ساختمان هایی که نیاز به درب های با ابعاد بزرگ دارد استفاده خواهد شد بدین شکل نیار باز گردن کامل درب نیست ، درب های دو حالته فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی اتوماتیک 

طرح جدیدی از درب های آلومینیومی مدرن و جدید که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود این نوع درب ها در ساختمان های با رفت و آمد زیاد و پر ترافیک استفاده خواهد شد ، در آلومینیومی سرویس بهداشتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی تاشو

در این طرح از درب های آلومینیومی از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع درب های به گونه ای است که هنگام باز شدن درب ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از درب آلومینیومی سرویس بهداشتی تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش درب آلومینیومی سرویس بهداشتی به صنایع کولیوند می توانید به روش زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت درب آلومینیومی سرویس بهداشتی و سفارش آن به صنایع کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند درب آلومینیومی سرویس بهداشتی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است صنایع کولیوند با تشکیل تیم 10 نفره نصاب حرفه ای و با تجربه ی  درب آلومینیومی سرویس بهداشتی خدمات نصب این نوع درب ها را نیز انجام می دهد چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

درب آلومینیومی سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درب آلومینیومی سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.dir.indiamart.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند