فهرست این مقاله

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                               0912823524202188621912

 

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

آینه های دکوراتیو به بخش های مختلفی تقسیم می شود که هر یک از آن ها در تزیین فضای داخلی ساختمان استفاده می شود ، آینه آنتیک یکی محبوب ترین آینه های دکوراتیو نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی نیز شناخته شده است به طوری که در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن استفاده از این نوع آینه ها اهمیت ویژه ای دارد ، ساخت آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند به روش های مختلفی صورت می گیرد که در ادامه به آن ها می پردازیم .

ساخت آینه پتینه برای اولین بار در کشور ایتالیا توسط طراحان دکوراسیون این کشور انجام شد و خبلی زود مورد توجه طراحان سایر کشورهای اروپایی نیز قرار گرفت ، مجله ای با نام the best design home در کشورهای اروپایی منتشر می شود که در ان بهترین طراحی های روز دنیا معرفش می شود .

آینه های پتینه کاری شده تا سال 1395 وارد کشور ما میشد و ارز قابل توجهی از کشور خارج شد تا اینکه صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از جوانان فعال ایرانی موفق به ساخت آینه آنتیک با کیفیت بسیار بالا حتی بهتر از نمونه های خارجی شد لذا استفاده از این نوع آینه ها در اجرای انواع آینه کاری روی دیوار به کرات توسط طراحان دکوراسیون داخلی صورت گرفت .

 

نحوه ساخت آینه آنتیک

برای تولید این نوع آینه ها ابتدا باید طرح پتینه کاری روی آینه و رنگ آینه تعیین گردد چرا که طرح های مختلفی از پتینه کاری در صنایع شیشه و آینه کولیوند روی آینه های رنگی اجرا می شود ، در مرحله ی بعدی از ساخت آینه آنتیک با استفاده از ترکیبات خاص شیمیایی روی آینه در طرح مورد نظر اسیدکاری خواهد شد به طوری که روی آینه به طور کامل پوشش داده می شود .

در ساخت آینه آنتیک دستگاه خاصی بکار برده نمی شود بلکه تمامی مراحل به صورت دستی انجام می شود فقط قبل از اینکه فرآیند اسیدکاری روی آینه انجام شود دور آینه ها با استفاده از دستگاه تراش تزیین خواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک و اجرای آینه کاری  

از زمانی که آینه های پتینه کاری شده در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید و با قیمت بسیار مناسبی در اختیار طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفت در اغلب موارد از این نوع آینه ها در اجرای انواع آینه کاری مانند آینه کاری مستطیلی و نامتقارن استفاده می شود ، اجرای آینه کاری روی دیوار نیاز به تعدادی آینه با اشکال مختلف هندسی دارد .

 

ساخت آینه آنتیک سه بعدی

یکی از جدیدترین انواع آینه های آنتیک که نمای بسیار جذاب و مدرنی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد می کند آینه سه بعدی نام دارد ، ساخت آینه آنتیک سه بعدی از یک آینه ساده رنگی با ابعاد بزرگ و تعدادی آینه آنتیک با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر استفاده می شود به طوری که آینه های آنتیک به صورت مورب به آینه ساده چسبیده می شوند .

 

ساخت آینه آنتیک سرویس بهداشتی

طراحان دکوراسیون داخلی برای طراحی سرویس بهداشتی ساختمان های لوکس از آینه های آنتیک دو بعدی و سه بعدی با نورپردازی مخفی استفاده می کنند ، ساخت آینه آنتیک با نورپردازی مخفی برای اولین بار در کشور آلمان انجام شد و از آن پس برای طراحی سرویس بهداشتی از این نوع آینه بکار برده می شود .

 

ساخت آینه آنتیک تزیینی 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند نوعی از آینه های پتینه کاری شده تولید می شود که دارای اشکال مختلفی مانند خورشید ، ماه ، قلب و پروانه هستند که با نام آینه تزیینی شناخته شده است ، برای تولید این نوع آینه ها از دستگاه CNC جهت برش دقیق آینه ها استفاده می شود .

 

ساخت آینه آنتیک با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا یک آینه آنتیک با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس دور آینه توسط دستگاه ابزار زده می شود در مرحله بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

ساخت آینه آنتیک رنگی

به طور کلی آینه های آنتیک در رنگ های طلایی ، برنز و شامپاینی تولید می شود ضمنا با توجه به اهمیت رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی بهتر است که از آینه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی استفاده کرد .

 

ساخت آینه آنتیک میز کنسول

جدیدترین میزهای کنسول نیز دارای آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده است ، برای تولید این نوع میزها ابتدا با استفاده از ورق های pvc میز ساخته شده سپس توسط آینه های پتینه وری میز آینه کاری خواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک لمسی

طرح جدیدی از آینه های نورپردازی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی پشت آینه روشن شده سپس با لمس کردن همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک ریموت دار

طرح دیگری از آینه های آنتیک با نورپردازی مخفی که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

ساخت آینه آنتیک ابزار خورده

برای تولید آینه های آنتیک ابزار خورده ( تراش ) در صنایع شیشه و آینه کولیوند از دستگاه تراش بابلونی ایتالیا استفاده می شود این نوع آینه ها اغلب جهت اجرای آینه کاری روی دیوار بکار می رود .

 

ساخت آینه آنتیک طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند به بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی آینه های آنتیک به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال تصاویر تاریخی را روی آینه چاپ کرد .

 

ساخت آینه آنتیک حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، ساخت آینه آنتیک حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

ساخت آینه آنتیک حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آنتیک مدرن حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های انتیک که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

ساخت آینه آنتیک قدی 

آینه های قدی آنتیک بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده محسوب می شود که معمولا در ابعاد استاندارد 80 * 180 سانتی متر و 100 * 200 سانتی متر تولید می شود ، تولید آینه های قدی در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آنتیک یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، آینه های قاب استیل در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

ساخت آینه آنتیک آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نیز نوعی از آینه های آنتیک طراحی شده است که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود ، این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های آرایشگاه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

ساخت آینه آنتیک دو طرفه 

در سالن های کوچ به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آنتیک دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

ساخت آینه آنتیک - اینستاگرام

 

ساخت آینه آنتیک - واتساپ

 

 

جهت سفارش ساخت آینه آنتیک در ابعاد مختلف به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت ساخت آینه آنتیک و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری ساخت آینه آنتیک مورد نظز خود را به ما بسپارید .

شایان ذکر است ساخت آینه آنتیک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A انجام شده و به دلیل فروش با قیمت بسیار مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار می گیرد .

ساعت کاری در روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت 8 الی 17 و پنج شنبه ها از ساعت 8 الی 14 تعیین گردیده است لطفا در ساعات ذکر شده نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید .

 

 

آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

ساخت آینه آنتیک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون ساخت آینه آنتیک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند