فهرست این مقاله

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم به صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                0912823524202188621912

 

سفارش شیشه خم

 

سفارش شیشه خم

در سراسر دنیا اجرای نمای شیشه ای فراگیر شده تا جایی که حتی سازمان های اداری نیز دارای نمای شیشه ای هستند و برای اجرای چنین نمایی می توان از شیشه های مختلفی استفاده کرد ، یکی از خاص ترین شیشه های تولید شده در صنعت شیشه که همواره برای اجرای نمای شیشه ای ساختمان های لوکس بکار می رود شیشه خم می باشد ، در این مقاله نحوه سفارش شیشه خم و انواع آن را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع شیشه ها را تولید کرده است ، جهت مشاهده نمونه کارهای سفارش شیشه خم به قسمت نمونه کارها در وب سایت مراجعه نمایید .

جالب است بدانید که پس از سفارش شیشه خم مراحل مختلفی در کارخانه صورت می گیرد که به طور خلاصه می توان به ساخت قالب فلزی با شعاع خم مورد نظر ، برش شیشه با دستگاه CNC و عملیات سردسازی شیشه پس از خارج کردن آن از کوره اشاره کرد .

 

سفارش شیشه خم – آکواریوم

محبوبترین نوع شیشه خم که به نوعی اغلب افراد شیشه های خم را در قالب آن مشاهده کرده اند شیشه خم آکواریوم نام دارد ، به طور کلی ساخت آکواریوم با شیشه خم بسیار سخت تر از آکواریوم های ساده است چرا که پس از سفارش شیشه خم باید مراحل تولید شیشه خم انجام شود سپس فرآیند زمانبر چسباندن شیشه های خم به یکدیگر انجام خواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – بوفه 

امروزه در اغلب خانه ها بوفه های چوبی که دارای شیشه خم است وجود دارد چرا که علاوه بر نگهداری وسایل تزیینی موجب زیباتر شدن فضای داخلی خانه می شود ، برای تولید شیشه خم بوفه معمولا از شیشه های 4 میل شفاف استفاده می شود که در اغلب موارد به صورت U و S می باشد .

 

سفارش شیشه خم – نما

اجرای نمای شیشه ای خم نیاز به محاسبات بسیار پیچیده و زمانبری دارد چرا که کوچکترین اشتباهی هنگام اندازه گیری و تولید شیشه های خم موجب اجرا نشدن پروژه خواهد شد ، شیشه خم نمای ساختمانی با استفاده از شیشه های خم سکوریت و شیشه های خم لمینت شده اجرا می شود .

 

سفارش شیشه خم – سکوریت

در پروژه هایی که نیاز به استفاده از شیشه های خم با مقاومت بالاست باید از شیشه خم سکوریت شده استفاده کرد به طور مثال می توان به اجرای نمای شیشه ای ساختمان اشاره کرد ، در بررسی های انجام شده مشخص شد که مقاومت شیشه خم سکوریت حدود دو برابر شیشه های خم ساده است .

 

سفارش شیشه خم – لمینت

در واقع شیشه های خم لمینت همان شیشه های خم سکوریت شده است که به صورت دو لایه می باشد به طوری برای تولید آن ابتدا دو شیشه با ابعاد یکسان برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و در داخل کوره قرار می گیرد در نهایت هم با استفاده از لایه PVB دو شیشه خم سکوریت به یکدیگر چسبیده می شود .

 

سفارش شیشه خم – رنگی

در صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های خم رنگی دو رو نما و یک رو نما نیز تولید می شود در حالت اول از شیشه های رنگی ساده مانند شیشه دودی برای تولید شیشه خم استفاده می شود اما در حالت دوم از شیشه های خم رنگی یک رو نما یا لاکوبل جهت تولید شیشه خم بکار می رود .

 

سفارش شیشه خم – دوجداره

برای تولید شیشه های خم دوجداره ابتدا دو شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده می شود در نهایت هم با جسب ماستیک دور آن پوشش داده خواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – ویترین

امروزه اغلب فروشگاه ها دارای ویترین های تمام شیشه ای جهت نمایش محصولات هستند ، جدیدترین ویترین های شیشه ای در سراسر دنیا با استفاده از شیشه خم فلوت و کریستال اجرا می شود .

 

سفارش شیشه خم – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگو را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

سفارش شیشه خم – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است سفارش شیشه خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

سفارش شیشه خم هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه خم معرفی شده است .

 

سفارش شیشه خم – اسیدکاری 

طرح دیگری از شیشه های که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – محافظ سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز می توان از شیشه های خم سکویت شده 10 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر مقاومت بالا از نمای زیبایی برخوردار خواهد شد ، شیشه های محافظ در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

سفارش شیشه خم – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم مدرن که به صورت تاشو باز و بسته می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های بازشو و ایت روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

سفارش شیشه خم – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

سفارش شیشه خم - اینستاگرام

 

سفارش شیشه خم - واتساپ

 

 

نحوه سفارش شیشه خم به صنایع شیشه و آینه کولیوند

برای اطلاع از قیمت و سفارش شیشه خم می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نسبت به سفارش شیشه خم مورد نظر خود اقدام نمایید .

شایان ذکر است پس از سفارش شیشه خم فرآیند تولید شیشه خم صورت می گیرد به طوری که ابتدا شیشه توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

ساخت شیشه آکواریوم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

خرید شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

سفارش شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سفارش شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند