فهرست این مقاله

سقف شیشه ای متحرک

تولید انواع سقف شیشه ای متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

سقف شیشه ای متحرک

 

سقف شیشه ای متحرک

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی از شیشه های سکوریت و لمینت شده برای اجرای نمای شیشه ای در فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان استفاده می شود ، در طرح های جدید از سقف شیشه ای متحرک جهت پوشش سقف ساختمان بکار می رود ، در این مقاله به بررسی انواع سقف شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی سقف شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله سقف های شیشه ای متحرک را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار سقف شیشه ای متحرک به گونه ای است که با استفاده از ریموت شیشه ها به صورت اتوماتیک روی هم قرار می گیرد بدین شکل هنگامی لازم بود ساختمان مسقف شده و رد صورت لزوم سقف باز خواهد شد .

 

سقف شیشه ای متحرک – سکوریت

متداول ترین طرح سقف های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت یا میرال اجرا می شود این نوع شیشه ها مقاومت بسیار بالایی داشته و حتی اگر شیشه ها شکسته شود پودر خواهد شد بدین صورت هیچ گونه آسیبی به کسی وارد نخواهد شد .

 

سقف شیشه ای متحرک – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده جهت اجرای سقف شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای یک سقف با ابعاد 250 * 250 سانتی متر از شیشه های لمینت 15 میل بکار برد .

 

سقف شیشه ای متحرک – خم

خاص ترین طرح سقف های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم یا منحنی اجرا می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

سقف شیشه ای متحرک – هوشمند

جدیدترین طرح سقف های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، سقف های شیشه ای متحرک در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

سقف شیشه ای متحرک – کریستال 

سقف های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، سقف های کریستال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

سقف شیشه ای متحرک – تاشو 

در این طرح از سقف های شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های بازشو و ثابت روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

سقف شیشه ای متحرک - اینستاگرام

 

سقف شیشه ای متحرک - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید جهت سفارش سقف شیشه ای متحرک از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت سقف شیشه ای متحرک می توانید با شماره های 021886219120218862191209128235242 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری سقف شیشه ای متحرک مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید سقف شیشه ای متحرک در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

سقف شیشه ای متحرک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون سقف شیشه ای متحرک در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند