فهرست این مقاله

شرکت شیشه خم

تولید انواع شیشه های خم در شرکت شیشه خم کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شرکت شیشه خم

 

شرکت شیشه خم

هر روز شاهد اجرای نمای شیشه ای بیشتری در قسمت های مختلفی از ساختمان ها هستیم به طوری که حتی در کشورهای اروپایی نیز از این نوع شیشه ها به کرات استفاده می شود ، در این مقاله به بررسی نحوه ی تولید انواع شیشه های خم تولید شده در شرکت شیشه خم کولیوند می پردازیم .

شرکت شیشه خم کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1378 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف شیشه های خم شفاف و رنگی را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های خم تفاوت بسیار زیادی با سایر شیشه های تولید شده دارد به گونه ای که در برخی موارد چندین ساعت صرف تولید یک عدد شیشه خم خواهد شد ، در شرکت شیشه خم کولیوند با بهره گیری از مجهزترین کوره های با درجه حرارت بسیار بالا شیشه خم با شعاع خم تولید می شود .

 

تولید شیشه خم سکوریت در شرکت شیشه خم کولیوند

متداول ترین نوع شیشه های خم که با نام شیشه خم نشکن نیز شناخته شده است ، این نوع از شیشه های خم در اثر قرار گرفتن در کوره های با درجه حرارت بسیار بالا مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار از خود نشان می دهد ، در پروژه هایی مانند اجرای نرده های شیشه ای باید از شیشه خم سکوریت شده استفاده کرد .

 

تولید شیشه خم لمینت در شرکت شیشه خم کولیوند

نوع دیگری از شیشه های خم ایمنی که از دو یا چند شیشه خم سکوریت شده تشکیل شده است به طوری که ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود ، مقاومت شیشه خم لمینت ببسیار بالاست .

 

تولید شیشه خم دوجداره در شرکت شیشه خم کولیوند

در پروژه هایی که هدف جلوگیری از اتلاف انرِژی و کاهش میزان آلودگی صوتیست باید از شیشه های خم دوجداره بکار برد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار داده می شود .

 

تولید شیشه خم آکواریوم در شرکت شیشه خم کولیوند

امروزه آکواریوم ها در اغلب ساختمان های مسکونی و تجاری به منظور تزیین فضای داخلی و ایجاد فضای آرام بخش وجود دارند ، چنانچه از آکواریوم های با شیشه خم بکار برده شود به طبع نمای بسیار زیباتری در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

تولید شیشه خم ویترین در شرکت شیشه خم کولیوند

با توجه به اینکه در اغلب فروشگاه ها از نمای شیشه ای استفاده می شود و بدین شکل اجناس داخل فروشگاه به مراتب بهتر و بیشتر دیده خواهد شد ، ویترین های شیشه ای خم به کرات مورد استفاده قرار می گیرد به طوری که با استفاده از ویترین شیشه ای خم به نوعی تبلیغات حرفه ای نیز صورت می گیرد .

 

تولید شیشه خم بوفه در شرکت شیشه خم کولیوند

اغلب بوفه های چوبی قدیمی و جدید دارای شیشه های خم با ابعاد مختلفی هستند از همین رو در شرکت شیشه خم کولیوند این نوع از شیشه های خم به کرات تولید می شود ، لازم به ذکر است شیشه خم بوفه معمولا با استفاده از شیشه های 4 میل و 6 میل تولید می شود .

 

تولید شیشه خم هوشمند در شرکت شیشه خم کولیوند

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

تولید شیشه خم محافظ شیشه ای در شرکت شیشه خم کولیوند

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن باید از شیشه های خم 10 میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

تولید شیشه خم حکاکی شده در شرکت شیشه خم کولیوند

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

تولید شیشه خم رفلکس در شرکت شیشه خم کولیوند

در این طرح از شیشه های خم مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه خم رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

تولید شیشه خم 20 میل در شرکت شیشه خم کولیوند

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

تولید شیشه خم تاشو در شرکت شیشه خم کولیوند 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ف در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شرکت شیشه خم - اینستاگرام

 

شرکت شیشه خم - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان انواع شیشه های خم را به شرکت شیشه خم کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت انواع شیشه ها خم و سفارش آن به شرکت شیشه خم کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به شرکت شیشه خم کولیوند به صورت حضوری شیشه خم مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در شرکت شیشه خم کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در احتیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه های خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

تولید شیشه خم

تولید شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

شرکت شیشه خم

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت شیشه خم در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.bentglassdesign.com

تیم تحریریه کولیوند