فهرست این مقاله

شیشه آکواریوم کریستال

تولید انواع شیشه آکواریوم کریستال در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه آکواریوم

 

شیشه آکواریوم کریستال

آکواریوم یکی از جذابترین وسایل تزیینی در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که به کرات در ساختمان های مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد ، برای ساخت آکواریوم ها می توان از شیشه های با شفافیت مختلفی چون فلوت ، سوپر کلیر و کریستال استفاده کرد که در این بین شیشه آکواریوم کریستال از شفافیت بیشتری برخوردار است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های کریستال در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های آکواریوم کریستال را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه آکواریوم کریستال – رنگی

با توجه به تولید شیشه های کریستال رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید آکواریوم های با ابعاد مختلفی استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از شیشه رنگی آبی بکار برد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – خم 

جذابترین طرح شیشه های آکواریوم که با نام شیشه خم و شیشه منحتی شناخته شده است ، برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته می شود در نهایت هم شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – اسیدکاری

طرح خاصی از شیشه های آکواریوم که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود ، برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – لمینت

چنانچه ابعاد آکواریوم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده برای تولید آکواریوم استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه کریستال با ابعاد یکسان برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در نهایت هم شیشه ها توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – طرح دار

به بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد کرد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه روی شیشه سندبلاست کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های آکواریوم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – ضخیم

برای تولید شیشه های آکواریومی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم کریستال ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای یک آکواریوم با ابعاد ۸۰ * ۲۴۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۵ میل بکار برد .

 

شیشه آکواریوم کریستال – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های آکواریومی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کموبد فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه آکواریوم کریستال تاشو بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه آکواریوم کریستال - اینستاگرام

 

شیشه آکواریوم کریستال - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه آکواریوم کریستال به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه آکواریوم کریستال و سفارش آن به صنایع شیشه و و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه آکواریوم کریستال مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه آکواریوم کریستال در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه آکواریوم استوانه

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم

شیشه آکواریوم

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم کریستال

شیشه آکواریوم کریستال

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه آکواریوم کریستال در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند