فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی تهران

تولید شیشه بین کابینتی تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه بین کابینتی تهران

 

شیشه بین کابینتی تهران

امروزه در صنعت شیشه شاهد تولید شیشه های خاص و متنوعی هستیم که هر یک از آن ها برای قسمتی از ساختمان کاربرد دارد ، یکی از جدیدترین شیشه های رنگی تولید شده با نام شیشه بین کابینتی تهران شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویژگی های این نوع شیشه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رنگی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی تهران را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه بین کابینتی به گونه ای است که ابتدا شیشه ۶ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی شیشه جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد در نهایت هم توسط پیسوله شیشه به رنگ مورد دلخواه تبدیل می شود .

 

شیشه بین کابینتی تهران – رنگی 

متدول ترین طرح شیشه های بین کابینتی که در واقع به صورت تک رنگ تولید می شود ، به طور مثال برای آشپزخانه ای که کابینت ها مشکی است باید از شیشه های بین کابینتی سفید استفاده کرد بدین شکل قواعد طراحی دکوراسیون داخلی رعایت خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی تهران – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال می توان تصاویر طبیعت و همچنین تصاویر میوه ها را به صورت رنگی روی شیشه چاپ کرد و نمای زیبایی در آشپزخانه ایجاد کرد .

 

شیشه بین کابینتی تهران – حکاکی 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی لبه شیشه بین کابینتی حکاکی کرد در این صورت طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه به میران قابل توجهی ارتقا می یابد ، شیشه بین کابینتی تهران حکاکی شده در طراحی دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

شیشه بین کابینتی تهران – اسیدکاری 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی الگوهای مختلفی روی شیشه های رنگی اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر استفاده خواهد شد ، شیشه بین کابینتی تهران اسیدکاری شده جذاب ترین طرح شیشه های بین کابینتی به شمار می رود ، این نوع شیشه ها اغلب در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد را تحت تاثیر زیبایی منحصربفردی قرار می دهد .

 

شیشه بین کابینتی تهران – هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینتی تهران هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه بین کابینتی تهران هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی شناخته شده است قیمت شیشه بین کابینتی هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی تهران – طرح سنگ 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که طرح سنگ روی شیشه وجود دارد این نوع از شیشه های رنگی با نام شیشه لاکچری شناخته شده است که در پروزه های خاصی نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، شیشه های طرح سنگ فقط در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی تهران – ضد حرارت 

با توجه به ایجاد حرارت ناشی از گاز فر در آشپزخانه باید از شیشه های ضد حرارت برای تولید شیشه بین کابینتی استفاده کرد بدین شکل شیشه هیچ گونه آسیبی نحواهد دید .

 

شیشه بین کابینتی تهران – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی تهران – کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

شیشه بین کابینتی تهران - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی تهران - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه بین کابینتی تهران را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

جهت اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی تهران و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی تهران مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی تهران در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینت آشپزخانه

شیشه بین کابینت تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

شیشه بین کابینتی تهران

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی تهران در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند