فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی سفید

تولید شیشه بین کابینتی سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی سفید

 

شیشه بین کابینتی سفید

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی در روحیه افراد در خانته به ویژه خانم ها دارد به همین دلیل باید در تزیین فضای داخلی این بخش دقت زیادی به عمل آورد ، یکی از قسمت های تاثیرگذار در طراحی آشپزخانه اجرای شیشه بین کابینتی می باشد از همین رو در این مقاله به بررسی شیشه بین کابینتی سفید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی سفید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های بین کابینتی سفید به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی نیز با استفاده پمپ های فشار قوی و پیسوله رنگ مورد دلخواه روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – ساده 

محبوب ترین طرح شیشه های بین کابینتی که به صورت یکنواخت سفید می باشد و با نام شیشه لاکوبل رنگی سفید نیز شناخته شده است ، شیشه لاکوبل سفید برای کابینت های مشکی و سفید رنگ مناسب خواهد بود .

 

شیشه بین کابینتی سفید – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد و نمای زیبایی در آشپزخانه ایجاد کرد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – لمینت 

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد تعیین شود باید از شیشه های بین کابینتی لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها دو عدد شیشه سکوریت رنگی با ابعاد یکسان ساخته شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – اسیدکاری 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – هوشمند 

در این طرح با استفاده از ریموت شیشه های بین کابینتی از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه بین کابینتی سفید در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

قیمت شیشه بین کابینتی سفید هوشمند تقریبا دو برابر شیشه های بین کابینتی ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها فقط در ساختمان های لوکس استفاده می کنند ضمنا شیشه بین کابینتی سفید هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینتی سفید – اکریلیک 

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از رنگ های اکریلیک و قلم های نقاشی حروف الفبا در قالب خاصی روی شیشه ایجاد می شود ، این نوع شیشه ها در واقع یک اثر هنری مدرن به شمار می رود ، شیشه بین کابینتی اکریلیک در کشور چین در ساختمان های لوکس استفاده می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد و افراد تحت تاثیر قرار خواهند گرفت .

شیشه بین کابینتی سفید اکریلیک در طراحی دکوراسیون کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از این نوع شیشه ها جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های داخلی و خارجی بکار می برند .

 

جاساز شیشه بین کابینتی سفید

در برخی از پروژه ها باید جای پریزهای برق روی شیشه درآورده شود که چنین کاری فقط با استفاده از دستگاه مستر امکان پذیر است به طوری ک ابتدا نقشه به دستگاه داده شده سپس دستاگاه به صورت اتوماتیک جاساز ها را روی شیشه ایجاد می کند .

 

شیشه بین کابینتی سفید – کریستال 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر 6 میل استفاده می شود ، این نوع شیشه ها دارای بیشتری میزان شفافیت در بین شیشه های بین کابینتی است ، اگر بخواهید بهترین نوع شیه بین کابینتی سفید را داشته باشد باید از شیشه های کریستال یا اکسترا کلیر 6 میل بکار برد بدین صورت رنگ شیشه کاملا سفید خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – طرح سنگ

 جدیدترین طرح شیشه بین کابینتی سفید که طرح سنگ پشت شیشه چاپ می شود این نوع شیشه ها با نام شیشه بین کابینتی لاکچری نیز شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی سفید – ضخیم 

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی که ابعاد فضای بین کابینت ها 60 * 300 سانتی متر است باید از شیشه های 10 میل بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی سفید – ضد حرارت 

با توجه به ایجاد حرارت ناشی باز کردن گاز فر در آشپزخانه بهتر است که از شیشه های ضد حرارت بین کابینتی استفاده کرد ، بدین شکل هیچ گونه آسیبی به شیشه ها وارد نخواهد شد ، شیشه های ضد حرارت در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های ایمنی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوارسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی سفید – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بین کابینتی که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه بین کابینتی سفید تاشو بکار برد بدین شکل هیج گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

شیشه بین کابینتی سفید – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حره ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی سفید - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی سفید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه بین کابینتی سفید را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی سفید و سفارش آن می توانید با شمراه های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی سفید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی سفید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینت سفید

شیشه بین کابینت سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

شیشه بین کابینتی سفید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی سفید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.houzz.com

 

تیم تحریریه کولیوند