فهرست این مقاله

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

تولید شیشه بین کابینتی طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                0912823524202188621912

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه مهم ترین بخش طراحی فضای داخلی یک ساختمان محسوب می شود چرا که خانم ها بیشترین زمان خود را در قسمت سپری می کنند از همین رو به آشپزخانه قلب خانه نیز گفته می شود ، در این مقاله به بررسی بخش مهمی از طراحی آشپزخانه یعنی شیشه های بین کابینتی به ویژه شیشه بین کابینتی طرح سنگ می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه بین کابینتی طرح سنگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه های بین کابینتی طرح سنگ به گونه ای است که ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده دستگاه چاپ طرح سنگ مورد دلخواه روی شیشه به صورت رنگی ایجاد می شود .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – سکوریت 

متداول ترین طرح شیشه های بین کابینتی طرح سنگ که از مقاومت بیشتری نسبت به شیشه های بین کابیننتی ساده برخوردار است ، در صورتی که این نوع شیشه ها شکسته شود برخلاف شیشه های ساده شیشه پودر خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – لمینت 

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد تعیین شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو شیشه بین کابینتی سکوریت تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را لبه شیشه بین کابینتی حکاکی کرد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – هوشمند 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازه به ذکر است شیشه بین کابینتی طرح سنگ هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی  به عنوان برترین طرح شیشه بین کابینتی معرفی شده است .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – سفید 

جذاب ترین نوع رنگ شیشه بین کابینتی که در ساختمان های با فضای داخلی سفید و مشکی استفاده می شود ، این نوع از شیشه های رنگی کابینتی با نام شیشه لاکچری و خاص نیز شناخته شده است .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – ضخیم

برای تولید شیشه های بین کابینتی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 15 میل استفاده کرد به طور مثال برای یک بین کابینتی با ابعاد 90 * 300 سانتی متر باید از شیشه 10میل رنگی سکرویت بکار برد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – رفلکس 

در این طرح از شیشه های بین کابینتی مدرن و لاکچری از شیشه های رفکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های کابینتی معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – ضد حرارت 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از باز کردن گاز فر در آشپزخانه باید از شیشه های ضد حرارت بین کابینتی استفاده کرد بدین شکل دیگز هیچ گونه آسیبی به شیشه ها وارد نخواهد شد ، یششه های ضد حرارت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – تاشو

طرح خاص از شیشه های بین کابینتی که از سیستم تاشو استفاده شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه بین کابینتی طرح سنگ تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ - اینستاگرام

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه بین کابینتی طرح سنگ را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه بین کابینتی طرح سنگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی طرح سنگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه بین کابینتی طرح سنگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی ضد حرارت

شیشه بین کابینت

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

شیشه بین کابینتی طرح سنگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه بین کابینتی طرح سنگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند