فهرست این مقاله

شیشه خمره ای

تولید انواع شیشه خمره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     0912823524202188621912 

 

شیشه خمره ای

 

شیشه خمره ای

شیشه های تولید شده در صنعت شیشه از نظر شکل هندسی به طور کلی به دو دسته ی شیشه مسطح یا صاف و شیشه خم یا منحنی تقسیم می شود که در این بین شیشه خم از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است از همین رو در این مقاله بررسی انواع شیشه های خمره ای و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله شیشه خمره ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خمره ای – کریستال 

به طور کلی شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه خمره ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه خمره ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه خم استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه خمره ای – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد مختلف از شیشه های خم 10 میل الی 20 میل استفاده می شود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی باید از شیشه های 15 میل بکار برده شود ، شیشه های میز در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خمره ای – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های خم که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد ، شیشه های لمینت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خمره ای – سکوریت

در پروژه هایی که امکان شکسته شدن شیشه وجود دارد بهتر است که از شیشه های خم سکوریت شده استفاده کرد بدنی شکل حتی اگر شیشه در اثر ضربه شدیدی شکسته شود پودر می شود ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های سکوریت بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خمره ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

 

شیشه خمره ای - اینستاگرام

 

شیشه خمره ای - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه خمره ای را صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه خمره ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه های خمره ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خمره ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

شیشه خمره ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خمره ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند