فهرست این مقاله

شیشه خم اصفهان

تولید انواع شیشه خم اصفهان در صنایع شیشه و آینه کولیوند                              09214195178 – 02188621912

 

شیشه خم اصفهان

 

شیشه خم اصفهان

امروزه در صنعت شیشه محصوات بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد به طوری که حتی شیشه ها با زاویه های خم مختلفی تولید می شود ، طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها برای تزیین فضای داخلی و خارجی ساختمان استفاده می کنند از همین در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های شیشه خم اصفهان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم اصفهان را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید شیشه خم اصفهان به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه خم اصفهان – سکوریت 

متداول ترین طرح شیشه های خم که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و با نام شیشه خم نشکن و میرال نیز شناخته شده است ، فرآیند تولید شیشه خم سکوریت به گونه ای است که شیشه پس خارج شدن از کوره خم بایدا مجددا داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده شود .

 

شیشه خم اصفهان – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد تعیین شود باید از شیشه های خم لمینت شده استفاده کرد ، فرآیند تولید شیشه خم لمینت به گونه ای است که ابتدا دو عدد شیشه خم سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم اصفهان – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های خم سندبلاست و چاپ می شود به طور مثال می توان لوگوی مورد نظر را روی شیشه خم سندبلاست کرد و در واقع به برندینگ مجموعه کمک شایانی کرد .

 

شیشه خم اصفهان – رنگی

به طبع رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان دارد به همین دلیل بهتر است که از شیشه های رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در ساختمان جهت تولید شیشه خم استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی در نظر گرفته است باید از شیشه خم شفاف یا دودی بکار برد .

 

شیشه خم اصفهان – دوجداره

در نماهای ساختمانی از شیشه خم دوجداره استفاده می شود فرآیند تولی این نوع شیشه ها به گونه ای است که ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده شده و دور آن با چسب پوشش داده خواهد شد .

 

شیشه خم اصفهان – میز شیشه ای

جدیدترین طرح میزهای جلو مبلی ، عسلی ، کنسول و اداری در سراسر دنیا میزهای تمام شیشه ای خم محسوب می شود مه برای تولید آن از شیشه های کریستال 16 میل و 20 میل استفاده می شود .

 

شیشه خم اصفهان – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه خم اصفهان – اسیدکاری شده 

طرح جدیدی از شیشه های خم که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

شیشه خم اصفهان – هوشمند 

در این طرح از شیشه های خم با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، لازم به ذکر است شیشه خم اصفهان هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم اصفهان – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم مدرن و لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، شیشه های رفلکس در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم اصفهان – تاشو 

در این طرح از شیشه های خم شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه خم اصفهان تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم اصفهان – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم اصفهان - اینستاگرام

 

شیشه خم اصفهان - واتساپ

 

 

جهت خرید شیشه خم اصفهان از صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم اصفهان و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم اصفهان مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم اصفهان در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مدرنترین کوره های مخصوص تولید شیشه خم صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم از کارخانه با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترمر قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم اصفهان

شیشه خم 90 درجه

شیشه خم 90 درجه

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

شیشه خم اصفهان

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم اصفهان در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.iqglassuk.com

تیم تحریریه کولیوند