فهرست این مقاله

شیشه خم ستون

تولید انواع شیشه خم ستون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

 

شیشه خم ستون

 

شیشه خم ستون

شیشه های منحنی با توجه به اینکه خاص ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود می توان از آن ها در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده کرد ، در این مقاله به طور اختصاصی به انواع شیشه های منحنی و ویژگی های هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم ستون – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خان برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم ستون – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد به طوری که حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه خم ستون – دوجداره 

جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی بهتر است که از شیشه های منحنی دوجداره بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم ستون – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه منحنی استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد ، شیشه های رنگی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه خم ستون – 20 میل 

در پروژه های که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های منحنی 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم ستون - اینستاگرام

 

شیشه خم ستون - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر مراجعه نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تمای حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

شیشه خم ستون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند