فهرست این مقاله

شیشه خم سه لایه

تولید انواع شیشه خم سه لایه در صنایع شیشه و آینه کولیوند               0912823524202188621912

 

شیشه خم سه لایه

 

شیشه خم سه لایه

شیشه های منحنی در صنعت شیشه جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی مدرن مورد استفاده قرار می گیرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی و ویژگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال 1391 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم سه لایه – سکوریت

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت منحنی شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم سه لایه – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت منحنی شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی توسط لایه های PVB به یکدیگر چسیده می شوند .

 

شیشه خم سه لایه – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر نوعی از شیشه های منحنی دوجداره استفاده می شود که جهت جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی بکار می رود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی بین شیشه ها قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم سه لایه – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها ضخامت های 4 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

شیشه خم سه لایه – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم سه لایه ، اینستاگرام

 

شیشه خم سه لایه ، واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم سه لایه به صنایع شیشه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می یگرد ضمنا به دلیل فروس مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم سه لایه

شیشه خم سه لایه

شیشه خم سه لایه

شیشه خم سه لایه

شیشه خم سه لایه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های محنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند