فهرست این مقاله

شیشه خم میز تلویزیون

تولید شیشه خم میز تلویزیون در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

در گذشته از میزهای تمام چوبی و میزهای فلزی به عنوان میز تلوزیون استفاده می شود اما رفته رفته با تولید شیشه های با ضخامت بالا و مستحکم  شاهد مد شدن میزهای تمام شیشه ای هستیم که در این بین شیشه خم میز تلویزیون یا میز شیشه ای خم محبوب ترین طرح میزهای شیشه ای محسوب می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1387 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه خم میز تلویزیون را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم میز تلویزیون – کریستال

به طور کلی شیشه های خم میز از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید می شود .

 

شیشه خم میز تلویزیون – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دو رو نما و یک رو نما یا لاکوبل می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد ، به طور مثال در ساختمانی که فضای داخلی آن با رنگ سفید تزیین شده است باید از میز شیشه ای مشکی بکار برد .

 

شیشه خم میز تلویزیون – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی روی شیشه های خم به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

شیشه خم میز تلویزیون – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه ها حکاکی یا اینگریوینگ می شود به به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان حروف انگلیسی را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه خم میز تلویزیون – لمینت

چناچه ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم لمینت شده استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای با طول 200 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر باید از شیشه خم لمینت 16 میل بکار برد ، شیشه های منحنی لمینت در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان دکوراسیون از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم میز تلویزیون – هوشمند 

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریانت برق از کار خواهد افتاد ، شیشه خم میز تلویزیون در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

شیشه خم میز تلویزیون – مات 

به طور کلی شیشه های خم میز مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز تولید کرد در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم میز تلویزیون – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های خم 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

شیشه خم میز تلویزیون – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های خم که به سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موود به طور بهینه استفاده می شود .

 

 

شیشه خم میز تلویزیون - اینستاگرام

 

شیشه خم میز تلویزیون - واتساپ

 

جهت سفارش شیشه خم میز تلویزیون به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه خم میز تلویزیون و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم میز تلویزیون مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم میز تلویزیون در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

شیشه خم میز تلویزیون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم میز تلویزیون در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند