فهرست این مقاله

شیشه خم نورگیر

تولید انواع شیشه خم نورگیر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                       ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه خم نورگیر

 

شیشه خم نورگیر

شیشه های منحنی با توجه به اینکه از جذابیت بسیار بالایی برخوردار است می توان از آن ها در قسمت های مختلفی از ساختمان استفاده کرد به طوری که سطح طراحی داخلی به طور کلی ارتقا می یابد از همین رو در این مقاله به برررسی انواع شیشه های منحنی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم نورگیر – سکوریت 

رایج ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که حتی اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های خام برنده نخواهد بود .

 

شیشه خم نورگیر – لمینت 

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه های PVB به یکذیگر چسبیده خواهد شد .

 

شیشه خم نورگیر – کریستال 

به طور کلی شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه خم نورگیر – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های ۲۰ میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم نورگیر – دوجداره 

در مناطق سردسیر و گرمسیر جهت جلوگیری از اتلاق انرژی و کاهش میزان ۀودگی صوتی بهتر است که از شیشه های منحنی دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه منحنی در ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم نورگیر - اینستاگرام

 

شیشه خم نورگیر - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم نورگیر به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

 

شیشه خم نشکن

شیشه خم نورگیر

شیشه خم نورگیر

شیشه خم نورگیر

شیشه خم نورگیر

شیشه خم نورگیر

شیشه خم نورگیر

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند