فهرست این مقاله

شیشه خم پارتیشن

تولید انواع شیشه خم پارتیشن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  0912823524202188621912

 

 

شیشه خم پارتیشن

 

شیشه خم پارتیشن

اجرای پارتیشن شیشه ای همیشه یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی بوده و هست چرا که با استفاده از صحیح پارتیشن می توان تا حد زیادی به جدا کردن قسمت های مختلف ساختمان کمک کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع پارتیشن های شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن شیشه ای در ایرات فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله پارتیشن شیشه ای رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم پارتیشن – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید پارنیشن شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه خم پارتیشن – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه خم پارتیشن – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، شیشه های مات در مجله ی THE BEST DESIGN به عنوان برترین طرح شیشه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

شیشه خم پارتیشن – کریستال 

شیشه های پارتیشن از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی بیرخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد ، شیشه های کریستال در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم پارتیشن – هوشمند 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که از حالت به شفاف و برعکس تبدیل می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف تبدیل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های هوشمند بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم پارتیشن - اینستاگرام

 

شیشه خم پارتیشن - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم پارتیشن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پارتیشن های شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتری پیرامون پارتیشن شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند