فهرست این مقاله

شیشه خم پارتیشن

تولید انواع شیشه خم پارتیشن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

شیشه خم پارتیشن

 

شیشه خم پارتیشن

اجرای پارتیشن شیشه ای همیشه یکی از دغدغه های طراحان دکوراسیون داخلی بوده و هست چرا که با استفاده از صحیح پارتیشن می توان تا حد زیادی به جدا کردن قسمت های مختلف ساختمان کمک کرد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع پارتیشن های شیشه ای می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن شیشه ای در ایرات فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله پارتیشن شیشه ای رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم پارتیشن – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید پارنیشن شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

شیشه خم پارتیشن – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی پارتیشن های شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

شیشه خم پارتیشن – مات 

شیشه های مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

شیشه خم پارتیشن – کریستال 

شیشه های پارتیشن از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی بیرخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

شیشه خم پارتیشن – هوشمند 

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که از حالت به شفاف و برعکس تبدیل می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف تبدیل خواهد شد .

 

شیشه خم پارتیشن - اینستاگرام

 

شیشه خم پارتیشن - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه خم پارتیشن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت پارتیشن های شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های خم در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

شیشه خم پارتیشن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتری پیرامون پارتیشن شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند