فهرست این مقاله

شیشه خم کرج

تولید شیشه خم کرج در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                     0912823524202188621912

 

شیشه خم کرج

 

شیشه خم کرج

تولید شیشه های خاص در صنعت شیشه بسیار بیشتر از گذشته شده است به طوری که تا چند سال قبل شاید کسی حتی تصور تولید شیشه های استوانه ای شکل را نداشت اما امروزه شاهد تولید این نوع شیشه ها در ابعاد مختلفی هستیم ، در این مقاله به بررسی تولید شیشه خم کرج می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلفشیشه خم کرج را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

تولید شیشه خم کرج به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود برای قالب فلزی از ورق های فلزی و قوطی های با ضخامت مختلف استفاده می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

شیشه خم کرج –  سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود و از روش اجرای فریم لس برای نصب شیشه ها استفاده شود باید از شیشه های خم سکوریت شده بکار برد ، این نوع از شیشه های خم از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و در صورت شکستن به ذرات بسیار کوچکی تبدیل خواهد شد .

 

شیشه خم کرج –  لمینت

چنانچه در پروژه ای احتما شکسته شدن شیشه بالا باشد باید از شیشه های خم لمینت استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند در این صورت حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

شیشه خم کرج  –  رنگی

همانطور که در مقاله های دیگری به کرات شرح داده شد رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در طراحی دکوراسیون داخلی دارند به همین دلیل بهتر است که از شیشه های خم رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در فضای داخلی ساختمان استفاده کرد .

 

شیشه خم کرج  – کریستال

به طور کلی شیشه ها خم شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، این نوع شیشه ها در ضامت های مختلفی وجود دارد و با نام شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

شیشه خم کرج  –  استوانه ای

خاص ترین نوع شیشه های خم که به صورت استوانه ای تولید می شود و اغلب برای ساخت آکواریوم و اجرای نمای شیشه ای در آشپزخانه ها استفاده می شود ، فرآیند تولید شیشه خم استوانه ای بسیار زمانبر و پیچیده است از همین رو از قیمت بالایی نیز برخوردار است .

 

شیشه خم کرج – دوجداره

اگر در اجرای پروژه ای اولویت با جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی باشد باید از شیشه خم کرج دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین شیشه ها قرار داده خواهد شد .

 

شیشه خم کرج – ویترین

امروزه با توجه به اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی در جذب مشتری بهتر است که از ویترین های تمام شیشه ای خم به عنوان ویترین فروشگاه استفاده کرد در این صورت اجناس داخل فروشگاه به شکل بهتری نمایش داده می شود .

 

شیشه خم کرج – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده (کنده کاری ) خواهد شد .

 

شیشه خم کرج – هوشمند 

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

شیشه خم کرج – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر مدرن نیز باید از شیشه های خم سکوریت 10 میل استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی روی سنگ ایجاد شده و مقاومت شیشه نیز مناسب خواهد بود .

 

شیشه خم کرج – رفلکس

طرح خاصی از شیشه ای خم که با استفاده از شیشه های رفلکس تولید می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد که اغلب به صورت سکوریت شده می باشد ، شیشه های رفلکس در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد شیشه ها دقیق خواهد شد .

 

شیشه خم کرج – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های خم 90 درجه استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری 8 نفره باید از شیشه های خم 16 میل بکار برد ، شیشه های میز در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم کرج – تاشو 

در برخی از پروژه های با نمای شیشه ای از شیشه های تاشو خم استفاده می شود ، ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگه ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم کرج – 20 میل 

در پروژه های که ابعاد شیشه های خم بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

شیشه خم کرج - ایستاگرام

 

شیشه خم کرج - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه خم کرج به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت شیشه خم کرج و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه خم کرج مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه خم کرج در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از مدرنترین کوره های مخصوص شیشه خم صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

شیشه خم کرج

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه خم کرج در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند