فهرست این مقاله

شیشه خم گرد

تولید انواع شیشه خم گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

 

شیشه خم گرد

 

شیشه خم گرد

شیشه های منحنی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین طرح شیشه های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار کابربرد دارد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع شیشه های منحنی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های منحنی در ایرات فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه منحنی سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه خم گرد – سکوریت 

رایج تربن طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه سکوریت و شیشه میرال شناخته شده است ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که اگر شیشه شکسته شود برخلاف شیشه های ساده پودر خواهد شد .

 

شیشه خم گرد – لمینت

ایمن ترین طرح شیشه های منحنی که با نام شیشه لمینت شناخته شده است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

شیشه خم گرد – کریستال 

شیشه های منحنی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال یا اکسترا کلیر تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل و 6 میل وجود دارد .

 

شیشه خم گرد – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه منحنی بکار برد به طور مثال در فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد ، شیشه های رنگی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

شیشه خم گرد – میز شیشه ای 

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن بهتر است که از شیشه های خم 90 درجه بکار برد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی استفاده کرد ، بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، میزهای شیشه ای فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

شیشه خم گرد – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های منحنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های 20 میل بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه خم گرد - اینستاگرام

 

شیشه خم گرد - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان شیشه خم گرد  را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت شیشه های منحنی و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235242091221404667 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه های منحنی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شرکت شیشه منحنی

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

شیشه خم گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه های منحنی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند