فهرست این مقاله

شیشه دودی روی میز

تولید انواع شیشه دودی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند              0912823524202188621912

 

شیشه دودی روی میز

 

شیشه دودی روی میز

شیشه های دودی بدون تردید جذاب ترین طرح شیشه های رنگی محسوب می شود که در پروژه های متفاوتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های دودی از جمله شیشه دودی روی میز و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دودی در ایران فعالیت خود را از سال 1393 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های دودی روی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه دودی روی میز – کریستال 

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 4 میل الی 12 میل وجود دارد .

 

شیشه دودی روی میز – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های دودی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ایجاد می شود .

 

شیشه دودی روی میز – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه دودی روی میز – گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

شیشه دودی روی میز – مات 

به طور کلی شیشه های دودی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد ، شیشه های مات فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

شیشه دودی روی میز – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های دودی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از شیشه های تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

شیشه دودی روی میز - اینستاگرام

 

شیشه دودی روی میز - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه دودی روی میز به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی روی میز و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه دودی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی

شیشه دودی رومیزی

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی روی میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند