فهرست این مقاله

شیشه دودی روی میز

تولید انواع شیشه دودی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند              ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

شیشه دودی روی میز

 

شیشه دودی روی میز

شیشه های دودی بدون تردید جذاب ترین طرح شیشه های رنگی محسوب می شود که در پروژه های متفاوتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی انواع شیشه های دودی از جمله شیشه دودی روی میز و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های دودی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه های دودی روی میز را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

شیشه دودی روی میز – کریستال 

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۱۲ میل وجود دارد .

 

شیشه دودی روی میز – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های دودی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه ایجاد می شود .

 

شیشه دودی روی میز – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های رومیزی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

شیشه دودی روی میز – گرد 

برای تولید شیشه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر گرد بر دستی و برای تولید شیشه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد .

 

شیشه دودی روی میز – مات 

به طور کلی شیشه های دودی مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه دودی روی میز – تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های دودی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

شیشه دودی روی میز - اینستاگرام

 

شیشه دودی روی میز - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه دودی روی میز به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه دودی روی میز و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری شیشه دودی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید شیشه دودی روی میز در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت میگیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

شیشه دودی روی میز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شیشه دودی روی میز در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند